Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Reggelire teljes kiőrlésű...

Reggelire teljes kiőrlésű toast kenyeret szoktam enni. Ez belefér a diétába?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?
2018. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Diéta=étrend=tervezett kajálások összessége...

A gumimaci is belefér, ha beletervezed.

2018. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

attól függ.


Ha mondjuk glutén mentes diétán vagy és a kenyér búzalisztből van akkor nem.


De ha azt kérdezed hogy napi 2dkg kenyér belefér e egy fogyós diétába szerintem igen.

2018. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán belefér.Én napi 2 szelet kenyeret eszem fogyókúra alatt.(nem fehérliszteset)
2018. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van, akiébe belefér, van, akiébe nem. Van, aki bele tudná passzintani a kedvenc makróiba, de nem akarja, mert neki nem éri meg.

Ha ez neked fontos és egy jó napot tudsz tervezni így, eheted.

2018. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
32%
Nem. Hal, víz, saláta!
2018. jan. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazság szerint a reggeli a legfontosabb mert az ad energiát a naphoz. Azért a halat reggelire kihagynám. Reggelire milyen ételeket ajánlotok amihez nem kell kenyér? Csak kíváncsi vagyok.

2018. jan. 25. 20:03
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Teljes kiőrlésű kenyér szuper. A gabonafélék héjában (korpa) mint a növény magjának külső részén történik a legtöbb élősködő behatolása. Vagyis a legtöbb gomba (pl. az egyik legmérgezőbb, a fuzárium) itt gyűlik össze, toxinja itt a legerősebb koncentrációjú. Esősebb szezonú években ez a normál érték 10-szeresére is képes feldúsulni. Régen ezért nem adták a parasztok csak nagy éhínség idején korpát embernek, esős idényben pedig elégették ezt. Disznó esetén kocának, szoptatós nősténynek szintén nem volt szabad adni. Egyéb esetben szigorúan megadott arányban volt szabad csak bekeverni a táp mellé. Ennek oka, hogy a májat megmérgezte a toxikus anyag, amitől a máj elkezdett állagában megnagyobbodni, a működő rész pedig összemenni (paradox módon ezt hívják májzsugornak), miközben a mérgezés tünetei mellett erős fogyás jelentkezett - nyilván rövidebb élettartam mellett, ami vágó állatok esetén persze nem jelent különösebb problémát. Nagyon jó fogyókúrás étel tehát a korpás gabonakészítmény, vagy annak az állatnak a húsa, tojása, tejterméke, amit ilyennel etetnek - vagyis garantáltan hatásos kúráról van szó. Nyilván mellékhatások is adódnak, de azzal mindenki forduljon kezelőorvosához, gyógyszerészéhez. Ők meg mind ezt ajánlják - tehát a korpában lévő toxin kiváló fogyókúrázóknak, cukorbetegeknek, stb...
2018. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek a legfontosabb a reggeli, de persze sokaknak az.

Sok ételhez nem kell kenyér. Nekem pl. semmihez sem, de ott vannak a kásák, a túró sósan vagy édesen, sokan tudunk tojást enni kenyér nélkül, zöldséggel... Szimpatizálok a fehérjedús reggelikkel (már ha más eszi, mert nekem nagyon rossz a reggeli), akkor már rég nem jutott a szervezet aminosavakhoz, ha már eszünk, együnk azt is (van, aki sok fehérje nélkül jól sem tud lakni, annak különösen fontos ez). De persze az egyéni tapasztalatok felülírhatják ezt.

El tudom képzelni azt is, hogy valaki mondjuk mogyorót reggelizzen... Bármit lehet reggel enni, amit máskor, kinek mi tetszik.

2018. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 eapo sztrof válasza:

ez rengeteg mindentől függ:

- az étel forrása, összetétele

- mit fogyasztasz mellé

- mennyi ideig rágod

- mikor és mennyit és mit iszol mellé

- fogyasztott folyadékmennyiség

- vércsoportod

stb..


ha itt üzenetben megválaszolod kapsz segítséget:

[link]

2018. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!