Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ketogén diétán vagyok lassan...

Ketogén diétán vagyok lassan fél éve. Szerintetek belefér havonta egy nap szénhidrát feltöltés?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez olyan mintha azt kérdezted volna, hogy: vegetáriánus vagyok, belefér havonta 1x rántotthús?


Akkor miért nem csinálsz inkább ciklikus ketogén diétát, heti 1 töltéssel?

2017. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Bele.
2017. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kethetente is,erre szukseg is van.Kicsit felporgeti az anyagcseredet.
2017. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
#2vagyok: Miért lettem lepontozva, ha szabad tudni?
2017. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez a te diétád. Nyilván megszeged a (normál, nem ciklikus) ketogén diétát a szénhidrátos nappal, de ez miért lenne gond?

Én hosszútávon olyan ketogén diétát tervezek, ami hetente 6 napig tart, majd jön egy szénhidrátosabb étkezés :) Nekem az kell, jólesik s kicsit sem érdekel, hogy pár órára kiesek a ketózisból. Anno megvolt a sok hetem folyamatos ketogén diétával, s zsíradaptált lettem. Ha ezt kérdezed, nos, nyilván már te is elérted ezt, ha jól csináltad, hisz ahhoz nem kell fél év. Nekem kb. 7 hét volt. Innentől már nyugodtan kilenghet az ember (szolidan, különben fáj, ez már csak ilyen, fiziológiai inzulinrezisztenciában nem tolunk be egy csomó cukrot, mert bajt okoz), hamar visszakerül ketózisba.

Persze van, aki sok évig ketózik, de nem mindenkinek ideális az folyamatosan, ha alapból szereti is...

2017. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5.válaszolónak: Nagyon érdekelne ez a ketogén diéta.Alapból tudom mit jelent, de röviden ha leírnád hogy kezdted, stb.Vagy hol találok hozzá neten valamit. Köszönöm!
2017. ápr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Ha túl kevés szénhidrátot viszel be a szervezetedbe, akkor általában a következő tünetek jelentkeznek : úgy érzed nem laksz jól, éjjelente rosszul alszol, forgolódsz, minden éjjel felkelsz pisilni, szénhidrát/gyümölcs/édességre nagy vércukoringadozás.

Ha ezeket tapasztalod, akkor szervezetednek túl kevés a bevitt szénhidrát. Ebben az esetben minden este tanácsos szénhidrátot enni, akkora mennyiségben, hogy a tünetek rendeződjenek.

Ha nincsenek szénhidrátmegvonási tüneteid, akkor csak rajtad múlik mennyit csalsz. :)

2017. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!