Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha csak gyümölcsöt és zöldsége...

Ha csak gyümölcsöt és zöldséget eszek és vizet iszok attól lelehet fogyni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy diétát 3 hete. mellette mozgok és semmi nem ment le rólam megmértem magam 2 hét után és hiztam egy kilót. Elkeseredtem és koplalni szeretnék. A csak gyümölcs és zöldség evés hatásosabb lesz?
2018. márc. 25. 21:57
 1/10 anonim válasza:
Igen
2018. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Igen, kár, hogy nem így kezdted. Ha esetleg ez sem jönne be, hagyd el a zöldséget és a gyümölcsöt!
2018. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezt miért a szénhidrátszegény diéta témakörben kérdezed, amikor egy ilyen "diétában" szinte csak azt ennél?
2018. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Ne szeressél koplalni!!! Pontosan tudod, hogy ártalmas. Az, hogy háromheti diéta és mozgás mellett híztál egy kilót, az lehetetlen. Mérési hiba. Nem ugyanolyan körülmények között vagy nem ugyanazon a mérlegen mérted.

A fehérjét nem lehet kihagyni, mert felemészted az izmaidat.

2018. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

A cukor pont nem esszenciális, így elég buta ötlet, persze fogyni lehet vele, ha elég keveset eszel.


Garantált izombontás, nem hiszem, hogy akár az aminosavprofilt nem nézve is bevinnéd a szükséges fehérjét, bár meg lehet oldani.


Kalóriadeficit kell (a koplalás is az, de túlzott, az is támogatja az izombontást, nem kellemes és sok veszélye, hátránya van van), nem az számít, hogy eszel-e gyümölcsöt és kerülöd-e a fehérjét, de ez utóbbit semmiképp nem ajánlom.

2018. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Kizárt dolog, hogy diétázol és nem fogytál semmit. Ez legfeljebb akkor lehet, ha te is egy agyatlan 40 kilós vagy és a csontodból akarsz fogyni, ami ugye nem lehetséges.
2018. márc. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hormonális betegség miatt is lehetséges, hogy nem tudsz fogyni.

ne koplalj, mert ezzel csak ki éhezteted magad, később zabálni fogsz, amitől mégrosszabbul érzed majd magad.

nem kell ki iktatni az étrendedből semmit(!!) mehet tészta is, csoki is, töltött kápi is, mértékkel!!

lényegtelen, hogy reggel vagy este eszed, a lényeg, hogy kalóriadeficitbe legyél.


én ugyanezt csináltam mint te, ettem a cukros joghurtot meg gyümölcsöt kétpofára, mert gondoltam attól majd lefogyok. hát a fenét....ha valaki akkor felvilágosít.....


én mindig fogyózok, és mindig feladom, akkor zabálok.

azt veszem észre magamon, hogy ezt meg kell tanulnom, egyre jobban, több ideig bírom, de van hova fejlődni még.

a kalóriabázis nagy segítség, elsőre tűnik csak macerásnak. sokszor nem is gondoljuk némelyik kalóriaszegénynek hitt ételben mennyi rengeteg kalória van.

és néha engedj magadnak csalni, pl. a disznóvágáson, vagy egy szülinapon,... a fogyás nem egy olyan folyamat ami elrontható egy nappal vagy egy evéssel.

2018. márc. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Ugyanis amint fogytál, újra eszel mást is, és duplája jön vissza. Egy életen át nem fogsz salátát enni.

Nem tudom, milyen diétát csinálsz. De olyat keress, amit tartani tudsz életed végéig. Ezt hívják életmód váltásnak.

400-500 kcal-val egyél kevesebbet, mint eddig. Ez simán tartható. Feltéve, hogy eddig normálisan ettél.

És iktass be fél óra intenzív mozgást! Ez is kb. 300-400 kalória mínusz. Aztán emeld egy óra, vagy amennyire csak akarod. Hidd el, hogy sokkal egyszerűbb és ezerszer kellemesebb táncolni egy órát, sétálni, biciklizni, úszni, kosarazni, teniszezni, túrázni, sziklát mászni, jógázni, tornázni vagy kondizni - mint 1000 kalórián tengődni.

Hidd el: TE is szeretsz mozogni! Csak meg kell találni, hogy mit. Én is így vagyok ezzel. Futni például utálok. Szerencsére nem ez az egyetlen sport, ami fogyaszt.

2018. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme az egésznek, amit csinálsz, a koplalásnak meg pláne nincs értelme, csak beteg leszel és tönkreteszed a szervezeted. Ezt akarod? Életmód és étrend váltással kell fogyni és nem koplalással. Nem jobb úgy fogyni, hogy mértékkel, de ehetsz sütiket is néha-néha? Én így fogytam 10 kilót.
2018. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A gyumolcsok telivannak glukozzal. Ha fogyni szeretnel hanyagold a gyumolcsoket... Szenhidratot amugy enni kell, csak az a nem mind1, hogy milyet! Felszivodas szempontjabol a lassan felszivodo szenhidratokat eheted delelott, persze azt is csak mertekkel... Ha radjon a falhatnek, egyel meg egy nagy tal salatat, ontsd agyon naturjoghurttal, ha teszel bele egy kis turot meg jobban eltelit. Ne koplalj, annak nincs ertelme. Gondolon enni szeretsz ( ahogy en is ), talald meg a salataban azt az izesitest, ami neked a legjobban bejon, mindig varialj rajta egy kicsit es garantaltan nem fogod megunni! 1 kilo zoldseg utan nem leszel ehes az fix es bezsirosodni sem fogsz ;) Sok sikert!
2018. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!