Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nem ajánlott (lehet)...

Tényleg nem ajánlott (lehet) gyümölcsöt enni ha fogyni szeretnénk? Vagy mégis mennyi gyümölcsöt szabad ilyenkor enni? Én gyümisalátát viszek suliba amibe egy alma van meg 2/3 mandarin. Nagyon ritkán még banánt vagy kivit is rakok bele.

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Dehogynem lehet. Annyit lehet, amennyi belefér a kalóriakeretedbe. Csak az a baj, hogy neked nincs olyan.
2018. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Simán lehet. Én most épp ketogén diétán vagyok (legalábbis a napjaim épp és ma ettem szedret, málnát, epret, almát, a kedvencemet, banánt pedig többször is. Nem rengeteget, persze, de nem fogtam vissza magam. Nagyon fontosak a gyümölcseim, de általában kevéssel is beérem, ez így rendben van.


Akit laktat az efféle szénhidrát vagy nem, de így is jóllakik kalóriadeficitben, a többi étele miatt, az ehet sokkal több gyümölcsöt is. Miért ne?

A gyümölcs finom, vonzó étek, mostanában kissé meg vagyok érte őrülve (tél vége van), kell. Majd biztos sanyargatom magam és nem eszem, akkor nem tartanék ki semeddig sem...


Akármennyi gyümölcsöt ehetsz, ha elhasználod, amit beviszel és nem veszi el a helyet a sok cukor a fontosabb tápanyagok elől...

2018. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
*a napjaim épp ketogének, valami effélét akartam írni.
2018. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
lol. én napi 8-9 almát betolok napi 1300kcal mellett pluszba és 3 hónap alatt már -8kgnál tartok. megsúgom, hogy sok gyümölcs 0 kalóriás ami azt jelenti,hogy több energiát használ fel a szervezet a lebontására, mint amennyit beviszel vele.:)
2018. febr. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
46%

Vacsorára mindig gyümölcsöt ettem és ennek ellenére 10 kg-t fogytam.

És jóval több gyümit, mint Te! Pl. 1 körte, 2 őszibarack

2018. febr. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én reggelre mindig gyümölcstudmixot iszok, suliba én iy gyümisit viszek, egy nagyobb dobozban, több szünetben eszem meg.

Délután fehérje, zöldség van már csak. Ha "csalok", akkor is csak délelőtt.

Én ezzel már 14kg-ot fogytam 5 hét alatt. Pedig nem koplalok, csak változtattam az étrenden.

2018. febr. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A gyümölcsök egy részében sok gyümölcscukor van, ezért mondják sokan, hogy nem ideálisak mértéktelenül a diétába.

Nézd meg, hogy milyen makrók az ideálisan számodra, és amennyi belefér a keretbe, annyit nyugodtan ehetsz!

2018. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hacsak nem valami extrém alacsony szénhidrátos diétán vagy, akkor belefér. Hogy sok, vagy kevés, az már attól függ, hogy te mennyi cukrot engedsz meg magadnak. A rost miatt nem emeli ugyan meg az inzulinszintet túlzottan, de attól az még cukor.
2018. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyiségtől függ, 40db narancsban nyilván rengeteg cukor és kalória van; de ha csak napi kettőt eszel, azzal semmi gond.
2018. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!☺
2018. febr. 4. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!