Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ígyis működhet vagy inkább ne?

Ígyis működhet vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek így hülyeség? 7napból 5öt szigorú diétával és sok mozgással töltök, viszont 2napot ilyen csalással, hogy annyit eszek amennyit akarok és amiből akarok, pld ma ettem sok nutellát, tésztát és kenyeret is tegnap majdnem ugyanez csak fagyival kiegészítve, de holnaptól újra szigorú diéta ill. sport

2018. ápr. 28. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
persze
2018. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Működhet, de az "annyit-eszek-amennyit-akarok" egy kicsit veszélyes. Inkább legyen az, hogy lazítasz a gyeplőn.

Én úgy fogytam egyszer sokat, hogy hétfőtől péntekig diéta, vacsorára csak görög saláta, plusz napi harminc kilométer bicajozás oda-vissza munkahelyre, viszont hétvégén nem diétás kajákat ettem, de azokat is ésszel. Pl. krumplis tésztát, vagy rántott húst, de akkor sem ettem pukkadásig magam.

2018. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)de ez h ma meg tegnap ennyit ettem nem lesz belőle baj ugye?
2018. ápr. 28. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez működhet, persze, de nagyon azon múlik, mennyire szigorú diéta és mekkora lazaság. Mert egyesek konkrétan be tudnak pótolni 2 nap alatt ötöt, az úgy nem jó. A durva túlevés eleve egészségtelen. De normál, alig többletes lazaság beleférhet, ha neked így jó.

Én az életmódváltást tartom a legjobbnak, erősebb napokon sem hülyeségeket eszem, de nem vagyunk egyformák.

2018. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább hagyom ezt a zabálásának minősülő dolgomat:D Maximum 1hónapba 1x eszem csokit meg ilyeneket, akkor is ésszel és nem így :)
2018. ápr. 29. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!