Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 160g CH diétát tartok. Adnátok...

160g CH diétát tartok. Adnátok tippeket kisétkezésekre? Ti mit esztek?

Figyelt kérdés

Tízóraira 10g gyorsan felszívódó és 10g lassan felszívódó lehet. Uzsira lehet 20g gyors is.


Miket esztek ezekre az étkezésekre? Alternatívákat keresek. :)



#kisétkezés #160g szénhidrát diéta
2018. júl. 6. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyi ch marad a nagy étkezések után... S konkrétan mennyi kalóriáról van szó, mert van, aki csokis banánt is ehet, mert elég neki egy csöpp...

Adódik némi zöldség, gyümölcs, olajos mag, de ehetsz 1-2 gramm ch-s étkezést is, ha nem muszáj ch-dúsan enned... Nem tudom, téged mi laktat, mit szeretsz, mennyi a zsírkereted, ésatöbbi. S az egész napnak kell jónak lennie, a többi étkezés meghatározza, milyennek kéne lennie a kicsiknek.


Amikor a makrókkal sakkozgatok, nekem roppant hasznos a kalóriabázis.

2018. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha már kérdezted, én személy szerint semmit nem eszem kis étkezésekre, azokkal csak éhes lennék és/vagy meghíznék. De ha egy nagy ebéd után nem sokkal tartok egy mini vacsorát (jóllakottan, persze), az 1-2 tojás, illetve mostanság kevés gyümölcs, paradicsom, ilyesmi. Ezek jók s a gyümölcsöt nagy önfeláldozás lenne kihagyni, most is érik vagy ötféle a kertben. De persze más, ha utána jön egy nagy étkezés, nincs előtte egy igazán laktató étkezés, és minden más tényezőben is eltérhetünk, magadnak kell kitapasztalni, mi működik.
2018. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ok. Orvos írta elő, inzulinrezisztencia miatt kell figyelnem, csak a szénhidrátot, semmi mást. Nem vagyok testépítő vagy ilyesmi. Alá nem mehetek és fölé sem a 20g szénhidrátnak, kihagyni sem hagyhatom ki. A részletekről annyit tudok, amennyi a kèrdés alatti kommentemben van. Ezeken a szempontokon nem módosíthatok.


Arra lennék kíváncsi, hogy akinek hasonló problémája van, és hasonló elveket követ, az mit eszik kis étkezésre. Aki nem is eszik, vagy másképp eszik, mást is számol, sportoló, stb. annak úgy gondolom a kérdésem irreleváns.

2018. júl. 6. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
4%

Ha nem tudod, mit egyél, akkor nem vagy éhes, nem kötelező enned.

Ha nem vagy éhes, ennek ellenére mégis ennél valamit, az az ir miatt van, ebben az esetben változtass a diétádon (csökkentsd a ch-t)!

2018. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De. Kötelező ennem akkor is, ha nem vagyok éhes. Ha fogalmad nincs erről az állapotról, miért írsz? Ha egy IR-es kihagy étkezéseket és még gyógyszert is szed, beborul az inzulin szintje. Szerinted ez játék?
2018. júl. 7. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!