Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szeretnék lefogyni. Nem...

Szeretnék lefogyni. Nem tudnátok tippeket adni? Jelenleg 186 100kg 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne egyél annyit és mozogj.
2013. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elég ha kodinba járok , vagy kell más is ,mi en fajta ételeket kéne ennem ?
2013. jún. 30. 19:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta, heti 3-4 50 perc areob edzés + súlyzós edzés és menni is fog.
2013. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz megvonnod magadtól a cukrot, chipset, sütiket, üdítőket... STB... És mozogj. Alvás előtt 3-4 órával ne egyél.

Sok sikert! :))

2013. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ja normális kaja de kondizástól az életben nem fogsz fogyni a min 40
2013. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
perces mizgáskell hogy elkezdje bontani a zsírt a szervezteted és ajánlom a kalória tráblázatokat hogy alacssony zsírtartalmú kaját egyél és persze kevesebb cukrot heti 4 szer 40 perc futás (de lehet biciklizés focizás vsak jó izzadj meg és égjen a zsír) szerintem egy 20 kilót ezekkel lassan de biztosan leadhatsz az lenne a legjobb ha a sport az életed része lenne. am az eggyik osztálytársam ugyan úgy 16 éves 187 cm 158 kg egy állat szal sztem olyan "diétába és sportba" kezdj bele amit úgymond életed végéig szívesen csinálsz sok szerencsét. előzővoltam
2013. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 elszking4 válasza:
Csak azt mondom, hajrá! Ha bízol magadban és nagyon akarod, mindenképpen sikerülni fog. Amúgy segít, ha minden étkezés előtt egy nagy pohár vizet megiszol :D. Tapasztalatból tudom :D sok sikert!!!
2013. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ColumboV6 válasza:
0%

Úgysem fogsz mozogni semmit,mert arra lusta vagy !

Különben nem kérdeznél ilyet,mert pontosan tudod,hogy a mozgás segít.

Két hétig egyél alacsony zsírtartalmú kefírt zsemlével.

Reggel egy kis doboz kefír, 1 zsemle,

tízórai egy kefír,1 zsemle,

Ebéd főtt kaja,

uzsonna 1 kefír,1 zsemle,

vacsora 1 kefír, 1 zsemle.

Két hétig szigorúan ezt kajálni,semmi vöröshús,semmi szalámi,semmi nassi.....

Én 10 kg-ot fogytam 3 hónap alatt.

2013. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 TomMunk válasza:
Ne koplalj, ne csinálj hasonló dolgokat!... Sok folyadék (minimum 2, maximum 3-3.5 liter víz, vagy AKÁRMI más folyadék) a helyez vízháztartásért, valamint keress valami mozgékony sportot ami érdekel és leköt :) (ha gyorsan szeretnél fogyni, akkor mondjuk BMX-et, dirt montit, triált vagy görkorit javasolnék, de a szimpla szabadfutás is megteszi (sőt, az az egyik legjobb, mivel megmozgat és ingyen van, de BMX-et már tudsz építeni 8000-től). Sok sikert!
2013. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És elárulod abban az étrendben hol van meg a szükséges fehérje? Igen te szépen fogytál, gondolom minden mozgás nélkül. Így elég szépen sikerült izmot bontani, gratulálok. Szálkásító diéta a legjobb, mert azzal nem vonsz meg magadtól tápanyagot, jóllaksz, nem kellenek ilyen marhaságok, mint hogy igyál meg étkezés előtt xy liter vizet. Egyszerűen eszel, jóllaksz és megy le rólad a zsír, ennyi! Emellé aerob + súlyzós edzés és meg is van a heti -1 kiló. Ami nem mellesleg nem izomból megy le.
2013. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!