Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hatásos fogyókúra tippek?

Hatásos fogyókúra tippek?

Figyelt kérdés

Tudna nekem valaki javasolni hatásos fogyókúra kapszulát,esetleg valami mást ?

Egy hét alatt legalább 2 kg-ot szeretnék fogyni!



2019. márc. 16. 20:46
 1/5 Thoughtful ***** válasza:
71%
Ne akarj kapszulákkal fogyni. Járj edzeni evésben meg szerintem a kaloria számlálás a legjobb mert igy bármit ehetsz csak ne lépd túl az ajánlott napi mennyiséget
2019. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csodaszerektől akarj fogyni, tegyél is érte! Számold a kalóriákat, mozogj! A 2 kg hetente nekem kicsit soknak tűnik. Persze, ha vízből, izomból vesztessz, akkor lehetséges, de nem egészséges!
2019. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Havi 4kg max fogyás egészségesnek mondható, mozgással! Nincs csoda kapszula, átverés mind, a lusta kényelmes emberek millióit csapják be fogyókúrás pirulákkal. Egyél rendesen hal, csirke, tojás, rizs, sok friss zöldség gyümölcs. És MOZGÁS, heti 3x otthoni torna, millió fent van a neten, vagy járj futni, bringázni, terembe.
2019. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Akkor én elárum, hogy igenis léteznek kapszulák, amiktől full lecsökken az étvágyad és így persze fogyni is könnyen lehet... viszont nem mind biztonságos. Pl Adipex retard nagyon hatékony, viszont iszonyat mellékhatásai vannak, a szivet is leterheli ezért nem ajánlom. Azonban ott van pl a Biotech Fat Burnere és L-carnitin+Chrome lötyi, amik teljesen természetes anyagokat tartalmaznak, nem a szivedet készítik ki, 0 koffein és semmi egyéb stimuláns nincs bennük. A króm szedése pl nagyon jó az édesség iránti vágy elnyomására, én amióta szedem egyáltalán nem kívánom a csokit és semmi édes süteményt. A cink, magnézium szintén segít. Az étkezésre persze így is oda kell figyelned.. vannak ettől durvább zsírégetők is, csak sajnos tényleg nem tesznek jót a szívnek meg többnyire halálrapörgetnek ami veszélyes tud lenni. A másik jó szer ami még segíthet az a myo-inositol por, ami a vércukor és inzulinszintet nagyon jól kordában tarja, tehát ha nem megy fel túlságosan a cukrod akkor könnyebben fogysz és a cukorbetegség megelőzésében is hatékony, segíti a hormonháztartás normalizálását. Jód és l-thyrosine pedig a pazsjmirigy működésedet támogatva előnyösek a fogyás szempontjából. Étkezésnél az alacsony GI-indexes kajákat részesítsd előnyben (pl párolt zöldségek, olajos magvak) és kerülni kell a magas GI-indexes kajákat mint pl a hasábburgonya, popcorn, fehér lisztes péksütik...
2019. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Sok zöldség, hús, tojàs, hal ha szereted, sajtok, mértékkel olajos magvak

Kevesebb szénhidràt. Vissza kell venni a ch fogyasztàst, tehàt pékàruk, krumpli, tészta, gabonafélék- rizs, bulgur, köles és tàrsai, lencse, bab, cukros édességek, csipszek, ezekre vigyàzni kell

. Mindent lehet enni, csak a szénhidràtokkal óvatosan kell bànni. Fél szemed legyen a bevitt kalóriàkon is!!!+ Mozgàs.

Bogyóktól nem fogsz lefogyni, csak a pénztàrcàd- és jól sem laksz. 2 kg pedig nem egészséges. Persze ha visszamaradt lógó bőrt akarsz a hirtelen gyors fogyàstól, hajrà!

2019. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!