Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Menstruáció kimaradása diéta...

Menstruáció kimaradása diéta miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan egy hete késik a menstruációm, terhesség kizárva. Június elején kezdtem a diétába és napi fél órát kardiózom. Nálatok fordult elő ilyen? Aggódok, hogy rosszat tettem ezzel a diétával a testemnek.
2019. júl. 4. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire drasztikus az étrendváltozás? Mennyi a testzsírszázalékod?
2019. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elő, ráadásul két egymás utáni. 1200 kaloriat ettem, de ami miatt elmaradt, hogy egy csepp zsírt sem vittem be, olyan szinten hogy kidobtam a tojássárgáját, törlőkendőbe préseltem mindent amit sütöttem. Emlékszem mikor a harmadik is késett elkezdtem avokadot enni tojasra, vajra, szalonnara es visszajott gond nelkul.
2019. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bzs03 ***** válasza:

Ha keves eneriat viszel a szervezetedbe akkor siman

Amugy ne aggodj lehet jovo heten megjon. Barmi(helyszin, eletmod, betegseg)valtozas okozhat valtozast a menstruacios ciklusban. Az a lenyeg h ne ilyen barom 1200kalorias szarsagot csinalj ne is szamolj kaloriat ch es feherje mennyiseget es vigyel be elegendo vitamint meg folyadekot es ne csak kardiozz

2019. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mióta menstruálsz?

Mennyire pontos?

Mit változtattál az étkezéseden?

Stressz?


Egyébként erőd kánikula volt, ami szintén be tud zavarni.

2019. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évre maradt ki, amikor 66 kilóról lefogytam 52-re. A nőgyógyász szerint nagyon egészségtelen, mivel a ciszták sokkal jobban megtudnak tapadni. Annyit meg nem ér pár kiló hidd el nekem, h összeszedj valami komolyabb betegséget.
2019. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én március óta diétázok.


Januárban szültem, májusban megjött elsőnek, elmúlt, aztán azóta semmi, pedig már július van.


Nem tudom, hogy nem állt csak helyre vagy a diéta miatt.


Szerintem hathat rá.

2019. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!