Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan / milyen gyakorlattal...

Hogyan / milyen gyakorlattal szedjem le a zsirreteget hasrol/comb es fenekrol?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az etkezes is fontos, cukorbaj miatt amugy is szenhidratcsokkentetten etkezem, nem eszek cukrosat.


Nem vagyok nagyon kover sot, 56 kg 162 cm de szeretnek szep szalkas hasat.


Tanacs?



2019. nov. 26. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Aerob edzés, futás, ugrálás.
2019. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Helyi zsírégetés nemblétezik... szénhidrátcsökkentetten is simán tudsz sok kaloriát enni.. semkit nem jelent
2019. nov. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megvan mennyi CH t ehetek naponta, nem eszek sokat.
2019. nov. 27. 09:37
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Mondom nem csak a ch-n múlik. A levegőtől nem lehet hízni, szóval a másik két makro tápanyag egyikéből túl sok megy be.
2019. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem akartam felsorolni, eszek nyilvan feherjet, zsir is nyilvan megy be de nem sok mert nem eszek sokat.


Amiota rendesen tartom ezt a dietat ujra visszamentem 2-3 kg -ot, napi 5x eszek 30-20-50-20-40 ch elosztasban.


Zoldseget szinte minden etkezeshez, gyumolcsot is szoktam.


Nem eszek cukrosat, ha olyan etel van amihez kell azt edesitoszereel potolom.


Teljes kiorlesu kenyeret eszek.



Most nem a taplakozas resze erdekelt engem hanem higy milyen gyakorlat segit hozza a celomhoz.

2019. nov. 27. 12:07
 6/8 Mr.Q77 ***** válasza:
82%

Nincsen specifikus gyakorlat (felejtsd el). Bármi megfelel ami az egész tested megmozgatja és kellően lefáraszt. Lehet ez bármilyen aktuális divatos csoportos edzésforma, konditerem, úszás, futás, kettle bell, cross fit stb.


Mozognod edzened kell:


hogy + kalóriák égjenek el, így könnyebben elérd a kalóriadeficitet. Illetve gyorsul az anyagcseréd és egy csomó egyéb pozitív hatása lesz.


fontos a rendszeresség, heti 2-3 minimum, ha csak 2 edzésed van akkor is menj le egy másik nap futni/nagyot sétálni lépcsőzni stb.


olyan mozgásformát válasz amit szívesen csinálsz érdekel és beletudod iktatni az életedbe.


Mondanám hogy menj el kettlebell/cross fit edzésre az pár hónap alatt megfarag. De lehet neked nem tetszene mert nem "lányos" ... néz körül a lakóhelyed mi elérhető.

2019. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi, most csak itthon van ra lehetosegem.
2019. nov. 27. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincsen , mozogni kell, de egy szinten túl ez màr alkati dolog is. Azt remélem tudod, hogy ennyi szénhidràt bevitele nem szénhidràtszegény diéta. ( Màr ha a cél az lenne). Ha nem ez a cél akkor csak félreértettem:)
2019. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!