Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fenekem, combom oldalsó...

A fenekem, combom oldalsó részét milyen gyakorlattal tudom edzeni, hogy kigömbölyödjön?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend, guggolás, kitörés, felhúzás.

Olvasd el a Sárga Kapszulát.

Képet azért tegyél, ha kigömbölyödött. :-)



Üdv, Perverz Arnold Ánuszfelelős Főbiztos

2015. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezeket mind csinálom és ha oldalról nézem a fenekem akkor szép kerek, viszont szemből lapos.
2015. nov. 30. 22:10
 3/14 HarciCsiga ***** válasza:
Genetika
2015. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ne szomoríts el :(
2015. nov. 30. 22:25
 5/14 Cortez70 ***** válasza:
Pedig kell hozzá genetika. Sokan edzenek, mégsem nèz ki jól a nagy többség.
2015. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gluteus maximust edzd főként. Ez a fenék legmeghatározóbb izma.


Nemtom megy e az angol:

[link]


Román felhúzás, meg az a csípőre tett súlyos gyakorlat is nagyon jó, célzottan a fenék dolgozik csak nem tudom a nevét.

Kitörés is erős fenékgyakorlat. Ezeket csináld minél többet, amíg már lábra nem tudsz állni edzéseken addig.

Hónap múlva már látszódni fog.


Én román felhúzással kezdeném, majd a csípő feltolós valami, és utána kitörés. Mindből 3-4 sorozat ismétlést meg súlyt úgy válaszd meg ahogy szeretnéd. Én inkább egy kicsit több ismétlést javasolok: 12-20 hogy érezd ahogy dolgozik az izom.

Ami egyedül fontos, hogy érezd edzés végére hogy nem bírnál több munkát elvégezni fenékből

2015. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szembol csak mi lathatnank a feneked ha tennel fel kepet, te csak hatulrol lathatod.. 8-)

Csinald a kitorest sullyal, a guggolast szelesen nagy sullyal... Ha gombolyiteni akarsz akkor oda tobb izom kell, ahhoz meg nagyobb suly.

2015. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Súly nehézségétől még mindig nem függ az izomnövelés. A terheléstől függ, azt pedig el lehet érni kisebb súllyal, több ismétléssel. A tanulmányok engem igazolnak. Linkeljek?
2015. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Cortez70 ***** válasza:
93%
Nem kell linkelned, hulyeséget írsz. Kis súlyos bohóckodással csak állóképességi edzés lesz. Aki kinéz valahogy az nagy súllyal tolja. Ennyi.
2015. dec. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én megtisztelem annyira a véleményed, hogy nem ugatok be hogy hülyeséget írsz. Ezt már lerendeztük, te választottad hogy homokba dugod a fejed.


Mert "a kinézet téged igazol". Nyilván neked van igazad, a tudomány meg smafu. A föld meg lapos mert látom hogy az nem?


https://www.youtube.com/watch?v=kHqC9t8lfgw

Ő nagy, és ezt mondja. Igazam van? Ez így megy?

2015. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!