Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha Norbi ételeit eszem lefogyok?

Ha Norbi ételeit eszem lefogyok?

Figyelt kérdés
Bevált innen valakinek?

2020. febr. 8. 16:47
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
79%
nem vagyok szakértő a témában, de az egészséges életmód biztos nem árt, nem feltétlen Norbi termékeire gondolok, bármi ami egészséges / alacsony szénhidrát tartalmú az valószínűleg jó hatással van a fogyásra
2020. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Norbi terméke minden csak nem egészséges.


Több benne az "E" mint egy hétköznapi teszkós cuccban.

2020. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Valakinek biztos bevált. Ám ilyen költség mellett olcsóbban is lehet egészségesebb kajákat venni. Már készen is.
2020. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
A pénztárcád fog lefogyni! :-D
2020. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Norbi termékei csak szélhámos ámítások.
2020. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

A szénhidràtcsökkentett termékek nem arra valók, hogy szó szerint ilyesmiken élj. Arra van, hogy ha valamiről nem szeretnél lemondani, azt tudd helyettesíteni.

Pl én szeretem a kenyeret és eszembe se jutott lemondani róla, de a fehérlisztesben sok a szénhidràt, a teljes kiőrlésűnek meg fűrészpor íze van szàmomra és még a ch tartalma is magas.

tehàt mivel nagyon figyelnem kell hogy alacsony legyen a szénhidràtbevitelem, szénhidràtcsökkentett kenyeret eszem, azt is mértékkel. Igaz nem norbist, ugyanígy lecseréltem a tésztàt is- az sem norbis, màs màrka. De ritkàn eszem, kis mennyiséget. Csak mert ezt azt fogyasztok késztermékekből, még a fő tàplàlékom normàlis kaja ( zöldségek, húsok, hal, olajos magvak, tojàs, zsiradékok, tejtermékek- főleg sajtfélék.

Lisztet, zsemlemorzsàt, tonnaszàmra édességeket meg ilyeneket nem veszek, mert nincs rà szükség.

Max minimàlisan, cukormentes édesség de nagyon óvatosan, mértékkel, mert szeretem az édes ízeket, viszont a gyümölcsöket nem bírja a gyomrom:(

Amúgy maga a szénhidràtszegény életmód amit hirdet, ha ésszel csinàlja valaki, teljesen jól működik, koplalni se kell egyàltalàn. Viszont a túl sok adalékanyagos késztermék nem a legjobb a mindennapokra.

2020. febr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%

Mozgás nélkül ehetsz bármit.

Rendes étkezés nélkül mozoghatsz bármit.

2020. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
... És nem fogsz lefogyni.
2020. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

Nem hiszem, hogy egészséges az, ha a természetes alapanyagokat mesterségesekkel helyettesítjük csak azért, hogy az érzés és az ízélmény meglegyen....


Én kipróbáltam anno, de a mustár számomra ehetetlen volt, a puding penészes, pedig lejárati időn belül volt és egyedül a kakaós vagy kókuszos csiga péksüti ízlett, de nagyon drága volt és valahogy nem éreztem azt, hogy életmódot váltok, nem érzetem azt, hogy egészségesen étkezem.


Viszont a módszere nagyon egyszerű, amivel ténylegesen lehet fogyni és amivel akkor én egy hónap alatt 6 kilót fogytam és az egész update is ezen alapul, az a következő:


Szénhidrátot max. délig és keveset.

Délután és főleg este meg már semmi/minimális szénhidrát és inkább csak fehérje.


Ennyi a titok a fogyáshoz!


De ez egy ősi bölcsességen alapul:

Reggelizz úgy, mint egy király,

ebédelj úgy, mint egy polgár,

vacsorázz úgy, mint egy koldus.


Az már más kérdés, hogy be tudja-e az ember tartani hosszú távon, család mellett vagy úgy, hogy folyton vendégségben van kísértésekkel körülvéve vagy egyszerűen csak érzelmi evő.


Mert mondani mindent könnyebb, mint csinálni és nem mindenkinek olyan az élete, hogy a gyakorlatban kivitelezni tudja az elméleteket.

2020. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

7# Mozogtam sokat a munkám révén.

Norbi amúgy azt mondta,hogy a fogyás 90%- ban az étkezéstől függ.

Köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 9. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!