Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi Update keto-rol mi a...

Norbi Update keto-rol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Baromsag es az update is
2019. okt. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Az update nem baromság, de csak a régi elvekkel, amik engedékenyebbek voltak. Ma már ha valamin nincs az ő neve, az hízlal. Pedig dehogyis. 15 kilót fogytam a régi kódokkal, úgy hogy csak a cukrot és a finomlisztet cseréltem le. Ebédre ugyanúgy rizset, durumtésztát, krumplit is ettem. A vacsora volt az, ami mellé már nem mindig ettem kenyeret, csak update-et de pl. Pörköltet update lisztes nokedlivel, zabpehelylisztes nokedlivel, simán lehet vacsorára.

Szóval alapjaiban nem hülyeség az update, de ez az űrhajós, meg keto baromság már erős túlzás.

Én csak a lisztet, zsemlemorzsát, tésztáit, kenyeret használtam, ezek tényleg szénhidrátcsökkentettek és aki nem akar a hagyományos köretekről, rántott húsról lemondani, annak jó. Sütit, édességet magamnak készítem, imádom update-re formálni pl. a feketeerdő tortát, kókuszgolyót, palancsintát, úgy hogy más észre sem veszi a különbséget. De a kalóriatartalmuk ezeknek majdnem ugyanannyi, mint a sima ételeknek, tehát ezekből sem lehet kilószámra zabálni.

2019. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez miben különbözik a sima ketótól?
2019. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb. csak annyiban, hogy nem pontosan 75-20-5 %-osak a makró arányok és nem neked kell elkészítened az ételt, hanem házhoz rendelheted.
2019. okt. 25. 15:22
 5/8 anonim válasza:
51%
Életmódváltás
2019. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a "norbiketót", de...

A ketogén diéta nagyon különbözik egyes embereknél, már, hogy ki mennyi szénhidráttal képes fenntartani a ketózis állapotát.

Van, akinek napi 30 gr már sok, és van, aki 40, sőt, 50 grammal is megmarad ketózisban... Attól is függ, hogy a súlyod mennyi, mennyit mozogsz, összesen mennyi kalóriát viszel be, DE ugyanúgy függ az ember egyéni metabolizmusától, genetikai tulajdonságaitól is.

Ha ezek után 500 embernek kiküldik ugyanazt a menüt, hogy ez majd mindenkinek jó lesz, hát... legalábbis fenntartással fogadom.

2019. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Norbit felejtsd el, nála még a paradicsom meg a víz is tiltólistás, a whisky viszont iható. Nézz rá, szerinted hiteles egészség guru kinézete van?
2019. okt. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En megneztem az osszetetelet a keto lisztjenek, es az elso osszeteveo a buzagluten, ejlen az egeszseg🤷‍♀️
2020. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!