Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Van valami hátulütője az...

Van valami hátulütője az update módeszernek a többihez képest?

Figyelt kérdés
Pl.: Nehezebb, vagy kevesébé hatékony?
2020. máj. 9. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha a Norbi módszerre gondolsz keress rá, nagyon sok diatetikus tette szóvá, hogy egészségtelen annyi zsírt bevinni, mint amit ő javasol, a szénhidrát is kevesebb, mint ami az agy megfelelő működéséhez kell.

Nem követem a diétát, egyszer kóstoltam, nekem nagyon nem ízlett. Inkább maradok a számolásnál és a mozgásnál, az eddig bevált.

2020. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Az update módszer kifejezetten egészségtelen a termékekkel együtt. Nézz csak rá a kitalálóira. Ők egészségesen néznek ki?
2020. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
A "módszer" kifejezetten egészségtelen, a "termékek" szintén, emellett igen túlárazottak, rengeteg adalékkal meg szeméttel "dúsítva", és az eredmény sem igazán meggyözö, van, aki felfogy ezzel, de löttyedt lesz, nem pedig formás.
2020. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%
Lótápnak tökéletes, és abban is kiválóan segít, hogy csak 70 évesnek nézz ki 40 évesen.
2020. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk piszok drága.
2020. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Azért egy fokkal jobb mint a 90 napos meg az atkins. Azon kívül az update módszer követhető úgy is hogy nem veszel update ételeket. Gyakorlatilag minden kaja kódokba van sorolva, az egyes kódúakat egész nap eheted, a ketteseket asszem délután háromig vagy mi, a hármasokat csak délig. És nyilván akkor fogysz jól, ha a hármasokat kerülöd, de azért van minden étel bekódolva, mert ez egy életmód, tehát fontos, hogy súlytartáshoz is jó legyen.


A helyzet a következő. Bármilyen módszerrel lehet fogyni. Kalória számolással, káposzta levessel, tojás kúrával vagy amit akarsz.

De készülj rá, hogy amint abbahagyod, vissza fogod hízni.

Tehát olyan módszert keress, amit követni tudsz hosszú távon. Én nem tudnék sem kalóriát számolgatni, sem update kódokat skubizni, ennél spontánabb vagyok. Így más módszert választottam, azaz alakítottam ki magamnak.

2020. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Kamu az egész. Biznisz. Norbi nem neked akar jót, hanem magának mégpedig a te pénzedből. 1 db nyamvadt kakaóscsiga 600 vagy hány Ft? Pfff. Ne dőlj be neki.
2020. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Ma a csökkentett szénhidrát módszer nem rossz dolog. A készételek nem egészségesek. Vegyél pár chc csökkentett Szafi lisztet, eritritet és sütögess magadnak. sokkal egészségesebb a késztermékeknél a saját készítésű.
2020. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

Az alapelv ( kevesebb ch, több fehérje és zsír) teljesen jó , és működőképes, magam is nagyon hasonló életmóddal fogyok 15 hónapja.

A késztermékeket meg nem kötelező megvenni, aki nem akarja. Ezt maga Norbi is sokszor mondja. Arra valók, hogy ha valamiről valaki nem akar lemondani, lehetséges alternatíva legyen. pl kenyér, tészta, édességek stb.

Elhiszem, hogy nagy divat őt utàlni, de attól még az amit mond, igenis hatékony, és élhető életmódrendszer.

2020. máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az új pontrendszere tragikus.

Plusz legtöbb esetben minőségi éhezésről beszélünk, mert az egyszerűbb utat kínálja a nasizva fogyással.

Pár hónapig fogyasztottam a cuccait, meg betartottam ezeket a kódokat, leginkább amiatt fogytam, hogy hasmenésem volt a sok édesítőtől, meg a diagnosztizálatlan szójaallergiámtól.

Amikor kiderült, hogy nem fogyaszthatok szóját, szóvá tettem a csoportjában, hogy alig van szójamentes termékük. Erre kaptam pár beszólogatást (személyesen dottorétól!) jeleztem, hogy allergia miatt nem ehetem. Erre törölte a posztom, majd mikor rákérdeztem, miért, ki lettem tiltva!

Végül kalóriaszámlálással, makrotápanyag méréssel, és feldolgozatlan élelmiszerekkel 25 kilót fogytamy

2020. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!