Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update menüktől lehetek...

Update menüktől lehetek felfújódva?

Figyelt kérdés
3 honapja fogyasztom az Update menüt , finomnak finom többé kevésbé, de minden délután azóta a hasam olyan mint egy 5honapos terhes nőjé. Előtte nem volt ilyen. Ettől lehet?

2021. ápr. 3. 22:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
19: De a kérdés akkor sem erről szól. Nem azt kérdi, hogy kinek mi a véleménye az update módszerről, hanem hogy lehet-e az update termékektől felfúvódva. Erre érdemben kétféle normális válasz van: 1. Lehet 2. Nem lehet. Esetleg mellé némi kifejtés.
2021. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
3. alternatíva. Lehet, mert kb az összetevők fele gané.
2021. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22: Ez még oké, mert a termékre vonatkozik a válasz. De inkább az a jellemző, hogy megjelennek a módszer hatékonyságát megkérdőjelező okoskodók.
2021. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%
"módszer hatékonyságát megkérdőjelező okoskodók" - ezt inkább úgy hívnám, hogy józan emberek, akik legalább középiskolában tanultak biológiát.
2021. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
24: A vélemény olyan, mint lyuk a seggen. Mindenkinek van. De kéretlenül a másikra erőszakolni, és lehülyézni azt, aki nem ért vele egyet, csúnya dolog.
2021. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
68%

#17

Nem, qrvára nem olyan. A vallás az hit kérdése, senki nem keres benne bizonyítékot. Én ugyan nem vagyok vallásos, de nem is tudom bebizonyítani, hogy nincs Isten. A táplálkozás tudomány viszont evidence based science kategória, nem arról szól, hogy ki mit hisz, hanem a tények döntenek. Nem az én véleményem, hogy az update termékek szarok, hanem a tudomány mai állása szerint nem fogysz egy olyan szénhidrát csökkentett kenyérrel, aminek a kalória tartalma nagyobb, mint a fehér kenyéré. És ezt nem én állítom, hanem a világ összes vezető egyeteme, dietetikai szervezete. Ahogy az is tény, hogy konkrét fb csoportok vannak tele azokkal, akik belebetegedtek az update termékekbe. Az is tény, hogy Norbi cégeit többször megbüntetették a termékei miatt.

Attól még, hogy van saját kategóriája, ami amúgy egy jó nagy tragédia, még lehet baromság az egész. Ettől függetlenül te nyugodtan hihetsz benne, mint egy vallásban, de kérlek engedd meg, hogy a nálad okosabbak a tényeknek higyjenek.

2021. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
25: van ami nem vélemény kérdése.
2021. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
26: Megalike.
2021. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Majdnem felfordultam ettől a hányadék kajától, így is 3 hétig bírtam. Szvsz hosszú idő.
2021. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!