Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Schobert Norbert Update...

Schobert Norbert Update módszerét mennyire érdemes komolyan venni?

Figyelt kérdés

febr. 23. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik úgy erzik, nekik szükségük van a norbi féle tahó bánasmódra, mert gyerekként is bantalmazottak voltak, így a megalázás és a sanyargatás az életük része lett. Ha neked erre van igényed, hát kövesd, csak ne terjeszd, mintha isteni ige lenne.

Mi, akik normálisak vagyunk, kalóriadeficittel, mozgással, lelki karbantartással fogyunk. Ha szeretnél inkább normálisan élni, szívesen segítünk :)

febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nem véletlen büntették halálra a hazug cégét
febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer poénból kipróbáltam - három napon át fstam tőle :D, szóval hagyjuk.
febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A módszerrel egy időben sikerült 10 kg-ot fogynom. Update terméket ritkán fogyasztottam, úgyhogy az nem a fosástól volt.
febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Das ist ein witz???
márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva,h ebből lett a norbi kőgazdag,és hihetetlen,h annak ellenére,h évek óta pedzegették,h szart sem ér,csak most bukott bele!:/
márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!