Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ez Update 1-es kódú recept?

Ez Update 1-es kódú recept?

Figyelt kérdés

Bocsi a "lopásért",ahogy olvastam,úgy rakom fel!

Lúdláb-update módra


Hozzávalók: Piskóta:

- 6 tojás

- 3 ek. por édesítő

-6 ek. zabliszt (nem zabkorpa, és nem darált zabpehely :!: )

-pici szódabikarbóna

-1 ek kakaópor


Krém:

-2 cs. csokis pudingpor

-fél liter tej

-2+3 ek porédesítő

-10 deka vaj


Máz:

-2 ek por édesítő

-3 ek kakaópor

- 6 ek víz

Elkészítés: A tojásfehérjét habbá verem az édesítővel, majd hozzá a tojássárgája, liszt, kakaó, szódabikarbóna.(nekem a rendes piskótát a szódabikarbóna mindig szépen felviszi, de a zabliszttel laposka lett)


Elkészítem a krémet: a 2 cs. pudingport az édesítővel összekeverem, hozzáadom a tejet és felfőzöm. Ha kihűlt egy vajat kikeverek az édesítővel, majd hozzáadom a pudingot, és szépen kikeverem. Egy picit még visszaraktam a hűtőbe, majd utána rákentem a piskótára, s elkészítettem a mázat.

A kakaót, összekevertem az édesítővel, majd a vízzel, s egy perbe beraktam a mikróba. jól átkevertem, s rákentem a sütire. Egy órán át volt a hűtőben, utána én már szeltem is!


2010. dec. 14. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Attól, hogy nem fehér cukorból meg lisztből van, még ugyanúgy hízlal, csak élettanilag jobb. Bár a rengeteg édesítő miatt még ezt sem állítanám biztosra.


Nekem bejött a Norbi módszer, de soha nem használtam édesítőt, helyette gyüm.cukrot, de minimalizáltam. (Csak teába.) Akármilyen update, az édeset kerültem.

Nem arról van szó, hogy nem ehetsz meg egy szelet tortát ünnepekkor vagy szülinapokon. De bevenni az a baromságot, hogy megcsinálsz egy egész "update" tortát, benyomod és nem hízol tőle - hát elég bután hangzik.

2010. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg update 1-es. Nincs benne olyan, esetleg a vajon kívül, ami 2-es vagy 3-as kódú lenne. A kakaópor gondolom a natúr, cukormentes változat.


De azzal egyetértek, hogy ez a módszer azért nem arról szól, hogy az update 1 tortából benyomhatsz 20 szeletet. Délelőtt 1 (max. 2) kisebb szelet belefér és ez sem naponta.

Az édesítőszer igen, nem túl jó, de azért ha valaki nem tesz minden kajába, nem történik semmi.


Amúgy kösz az ötletet, lehet kipróbálom. :)

2010. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy a mérték nagy úr,nem is tudnám befalni az egészet!Köszi a válaszokat!
2010. dec. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!