Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Burgonyaleves hányas kódú?

Burgonyaleves hányas kódú?

Figyelt kérdés
ha liszttel sűrítem, akkor gondolom 3 as, viszont ha nem sűrítem semmivel? norbi update kódokra gondolok...
2012. jan. 11. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
2-es, mert keményítő (szénhidrát) a krumpli. Ha tk. liszttel süríted, akkor szintén 2-es. Ha finomliszttel, akkor 3-as.
2012. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és ilyenkor ha 2-es kódú és nem 3-as, akkor elvben megehetsz belőle 13 litert és az úgy energiatartalomtól függetlenül okés, vagy van valami egyéb ebben a rendszerben?
2012. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, de hadd ne magyarázzam el, ha olyanhoz szólsz hozzá, amiről fogalmad sincs...

Ha úgy fikáznád, hogy ismered, még érteném. De így...

2012. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

ismerem, pont eléggé. ezért gondoltam, hogy hátha magadtól rájössz a hibára. mert az, hogy időponthoz fölösleges kötni különböző tápanyagok, ételek fogyasztását egy fantasy dolog, élelmiszertudomány ilyet még sosem hallott, de nyilván ha valakinek már ez a "tudományos" megközelítés, akkor ez van. keresztényeknek sem tudod elmagyarázni, hogy ha bibliai özövíz történt volna, akkor kipusztultak volna a komplexebb élőlények a bolygónkon, ők ebben hisznek és ez így is van jól.

viszont követni egy olyan táplálkozási rendszert, ahol (és itt javíts ki) nincsen ésszerű mennyiségi korlátozás, ilyen módon bárki hízhat :D hát ne viccelj!

2012. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!