Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi önhánytatástól alakul...

Mennyi önhánytatástól alakul ki a spontán hányás?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi, hogyha valaki hánytatja magát,akkor mennyi idő után alakul ki az egyednél, hogy a "hányás uralkodik rajta, és nem ő a hányáson"? Úgyértem, hogy már magától is hány, nem kell hozzá hánytatnia magát?
2011. nov. 24. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
a fogaid és a nyelőcsöved ill a gyomorszájad előbb megy szarrá
2011. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

nálam szerintem semmikor. iszonyat brutál dolgokat bírok mindennemű rosszullét nélkül. nálam ezek a reflexek nem működnek. csak akkor rókázok ha sokat iszom.. egy vágóhídi felvétel (kettévágott marha, kiömlő 20 liter vér) mellett megkajálok minden probléma nélkül.

de vissza a kérdéshez, egyén függő, 1. válaszoló elég jól írt.

2011. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az állatok leölését kibírja lazán minden "falusi", köztük én is (igazából külvárosi). Csak pár buborékban élő ember lesz ettől rosszul.
2011. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én lány létemre az Extrem Puruttya mellet is simán kajálok :) Az márpedig nem kispályás:)
2011. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Spontán hánás nem, de a gyomrod tönkremegy benne. Amíg nem hánytam, simán ettem csokit, zsírosat, ilyesmit, na, most már nem, mert elcsesztem a gyomorszájam, és sok mindentől puffadok.
2011. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azt mondod teszteljem le magam extrém puruttyán?

challenge accepted!

2011. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aha:)

Mondjuk vannak azok a gigapattanások,na az még engem jobban visszataszít mint egy faintos kiloccsant agyacska :)

2011. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát.. el tudnám nézegetni ezeket egy darabig, de kur.vára elmentek így is az órák.. pedig legalább 30 kommentet írtam volna. olyan szellemes ötleteim voltak!

kur.vajó oldal, ha lehet így fogalmazni. és érdekesek lehetnek az ottani kommentelők, legalábbis azok alapján amiket írtak, elég laza embereknek tűntek.

2011. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!