Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Minden reggel zabkása édesítővel?

Minden reggel zabkása édesítővel?

Figyelt kérdés
ez mennyire fér bele? úgy tudom a zabpelyhet bármikor lehet fogyasztani, csak a mennyiségre kell figyelni. 50g-ból készítem a kását, bele édesítő, a tej 1,5%os.
2012. aug. 14. 15:28
 1/7 anonim válasza:
Nem tűnik rossznak, én is csináltam egy időben (igaz, más céllal, spórolásból). Az esetleg jelentkező vashiány jeleire kell szerintem elsősorban figyelni.
2012. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi! a vashiány jeleire? miért?
2012. aug. 14. 16:20
 3/7 anonim válasza:
Különösen, ha a többi étkezés is spártai / vegetáriánus. Az a leggyakoribb gond ilyenkor, de persze korántsem biztos. (Fáradékonyság, sápadtság lehetnek az első figyelmeztető jelek.)
2012. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" Különösen, ha a többi étkezés is spártai / vegetáriánus"

IS? A zabpehely a legkiválóbb KIRÁLYI reggeli, kitűnő lassú felszívódású szénhidráttal és rengeteg rosttal.

Hallod miden reggel ezt eszek, délben meg több kg csirkemellet. Tehát ilyen nincs. rengeteg testépítő étrendben láttam, általában 200 gramm egy adag(aha, nem túlzok.), pedig ők aztán nem éppen szerényen étkeznek. Vashiány..na persze.

2012. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
"délben meg több kg csirkemellet" - pont erről beszélek
2012. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát az nagyon vegetáriánus meg spártai:D te tiszta idióta vagy
2012. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
gy.k. a kérdező étkezésével kapcsolatban beszéltem erről - én nem kérdeztem, hogy mi vagyok
2012. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!