Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabkása tejel vagy vizel...

Zabkása tejel vagy vizel jobb, ki hogy csinálja és ízesíti?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Tejjel, mézzel és fahéjjal isteni. :)
2012. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tejjel szerintem finomabb, mint vízzel. Ha tej, akkor az 1. válaszán kívül kakaóporral vagy kókuszreszelékkel (és édesítővel vagy mézzel) is jó. De vízzel is meg lehet csinálni jól. Kell mellé valami olajos mag, aszalt és/vagy friss gyümölcs, kis édesítő, citromlé, ez nálam most a kedvenc.
2012. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lekvárt szoktam tenni bele (nem sokat csak hogy éppen legyen színe) így az íze is tuti lesz. Én nekem rá kellett jönnöm, hogy imádom. :) Persze csak tejjel ízlik, megpróbáltam vízzel is, de úgy nem esett olyan jól. Másfeles tejjel szoktam csinálni.
2012. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tejjel szoktam csinálni, általában banánkarikákat rakok bele, de csináltam már eperrel és barackkal is :3
2012. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tejjel jobb, de én vízzel csinálom, plusz zsírszegény kakaópor és édesítő.:D
2012. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
is :D 1 deci 1,5ös tej, 1 deci víz. mézzel és natúr kakaóporral ízesítem, megunhatatlanul finom.
2012. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Tejelni a tehén szokott, vizelni pedig mindenki, de a zabkása egyiket sem csinálja.
2012. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a zabkása lett az egyik legistenibb dolog amit valaha ettem. Próbáld ki:

Tejjel, tegyél bele ízlés szerint nyírfacukrot, vagy valami más természetes édesítőt, még forrón dobj bele a közepébe egy nagyobb kocka 70%-os étcsokit, ez szétolvad benne. Arra a részre ahol nincs csoki tegyél fagyasztott erdei gyümölcs mixet és tegyél a tetejére mézet. A csokis résznél kicsit keverhedet, de inkább csak nyúlj bele a kanállal.


7ből legalább 6 nap ez a reggelim, és folyamatosan fogyok.:D

2012. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!