Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Milyen eredményeket értetek...

Milyen eredményeket értetek el a Rubint Réka tornával?

Figyelt kérdés
Mennyit sikerült fogynotok, erősödnötök? És mennyi idő alatt sikerült ezt elérnetek?
2012. szept. 9. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Van, amit megvettem, de utolsó töltve van. Le lehet.

Én is alakreformot szeretem, illetve most Bárányosból bizonyos részeket. Meg add önamgad 2. is kedvencem nekem is.

A többiben meg inkább kedvenc blokkok vannak, van amelyikről hasat szeretem, másikon meg popsit...

2012. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az Add újra önmagadra tornázok én is! És micsoda izomlázat tud okozni :D Főleg a comberősítő gyakorlatok... :D
2012. szept. 10. 13:15
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a durva, hogy ma csináltam egy olyat, amit már régen nem, együtt van benne sulyzó, meg kitörés, és semmit se ér alakreform és egyik felsőtestes után. MEg se éreztem, máskor meg összeestem rajta.

De ez van, ahogy szokták mondani: ma nem bírod megcsinálni, de egyszer ez lesz a bemelegítésed :)

2012. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én eddig 10 kilót fogytam (hozzátenném túlsúlyosként), de igaziból nem az ,,alak" az ami hajt (persze nő vagyok jó az is DE), a legjobb érzés az h már nem fulladok ki ha emeletet mászok, nem voltam beteg mióta edzek (persze mellette életmód váltás is volt nem csak a torna miatt, de nem update bolti), jobban bírom a tempót a munkahelyen és érezhetően jobb az állóképességem. Nekem bevált de mindenkinek más és más módszer válik be.
2012. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Erdekelne hogy sikerult-e elerni a kivant sulyotokat ? :)

2012. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!