Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ezek az ételek hanyas kódúak?

Ezek az ételek hanyas kódúak?

Figyelt kérdés
Norbi kódjai alapján próbálok étkezni már elég régóta. Sajnos olyan vagyok, hogy nem igazán tudom kiszűrni hogy most akkor mit is lehet enni.Például a sima húspörköltet lehet? vagy csak délelőtt?
2012. szept. 19. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Készételek, könnyű pulyka pörkölt, update-1


Ebben az a szomorú, hogy a Google első találata.

2012. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi ebben a szomorú. Nyilván mivel írtam, hogy régóta étkezek a kódok alapján, szerinted nem ismerem, vagy nem láttam hogy mi hanyas kódú? Igazából elfelejtettem felsorolni a többi ételt, ami viszont egyáltalán nem található meg a kódoknál.
2012. szept. 19. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Az update-nek nincs sok értelme. Húsokat, zöldségeket, gyümölcsöt egész nap eszik az ember, mégsem zsíros tőlük senki.

Nomrális esetben gabonákat, ch gazdag zöldségeket, tejet nem eszik az ember, mindegy hogy update 2, 3 vagy 50, nem eszünk ilyeneket.

Gluténnal és szójával telepumpált lisztes tartósítós vackokat sem eszik az ember, hiába update liszt és 1-es kódú, nem étel (tehát kódtól függetlenül SEMMIKOR nem eszünk ilyet, mert 40 évnél tovább szeretnénk élni egészségesen).

2012. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet egész nap enni, mivel csak 1-es kódú dolgokat tartalmaz. Természetesen köret nélkül.
2012. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mókusgyilkos válasza:

és ezen a ponton villan be h norbika csak 1 pénzhajhász idióta :D ki a retek enne már magába pörköltet ?:)


a csapból is az folyik h IDÉZEM: "azért és annyit akarok lefogyni h jól érezzem magam" ellenben a norbi vackok baromira károsítják az egészséget -> rosszul érzed tőle magad na most ez paradoxon :) persze az idézett mondat hazugság, azért akarnak lefogyni mert pasi/csaj hiányuk van nagyon maximum mert van vmi konkrét céljuk de az tuti nem az h jól érezze magát hanem h vmit megszerezzen / előnybe kerüljön a megszerzéséhez :)


na meg: a szénhidrát sem véletlenül van a világon ha nem viszel be semennyit nyilvánvaló tápanyag hiány lép fel és a szervezet a testből kezdi el kivonni a tápanyagot és mivel a zsír nem tartalmaz szénhidrátokat a létfontosságú szöveteket pedig nem bonthatja le így maradnak az izmok.

ha meg izmot fogysz akkor nem mész vmi sokra mert attól még ugyanúgy nem fog beakasztani neked senki :)

2012. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általános iskolapadba vissza, 8 év múlva újratárgyalás.


A szervezet állít elő szénhidrátot, glükoneogenezisnek hívják, és a ch megvonás nem jár tápanyaghiánnyal!

Amíg hülyeségeket beszéltek, addig miről beszélünk? A pöri egyébként finom magában, párolt répával és karalábéval, paradicsommal meg isteni (főleg, ha egyszer megkóstolod hogy eltalálom én az ízét).


Egyéb kérdés van? Még a rendőr IQ-val rendelkező mélyen tisztelt népmérgező N. is tudja, hogy állít elő cukrot a szervezet, tehát ha egész nap updét 1 sz.art eszel, alig viszel be szénhidrátot az agyadnak akkor is lesz, a vércukrod sokkal stabilabb lesz mintha keményítőt ennél.


És velem vitatkozunk komolyan, a szénhidrát megvonás tápanyaghiányt okoz? Mekkora oldschool butaság ez? Hazudd le a csillagokat csak azért, mert lusta vagy biokémiát tanulni :(


De így nem csoda, ha magasról teszel az updét vackok glutén, szója tartalmára. Nem érdekel titeket semmi, vallásos szerencsétlenek vagytok.. Néhányan rosszul lesznek, kipotyognak de rá se ránts.. tényleg, a lényeg hogy fogyjatok. Ajánlom a villamost, a levágott lábatokkal együtt több kiló zsírtól is megszabadultok.. De megjegyzem az agy szárazanyagának is jelentős része zsír..

2012. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!