Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update vagy kalóriaszámlálás?...

Update vagy kalóriaszámlálás? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Update (főleg)1-es kódú ételek fogyaztása vagy a kalóriaszámlálásos módszer? Szerintetek melyik a hatékonyabb?
2012. okt. 31. 14:53
 1/9 A kérdező kommentje:
fogyasztása*
2012. okt. 31. 14:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az update módszert én alapból megvetem, szóval nálam egyértelmű: kalóriaszámlálás.
2012. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a kalóriaszámlálás. Az update egy üzlet. Update csokikával meg update pudingocskával nem lehet fogyni.

De a klória magában nem elég. Nem mindegy mikor fogyasztasz szénhidrátot, mikor fehérjét inkább, és az sem mindegy, hogy gyors vagy lassú felszívódású szénhidrátot eszel... szóval ez sem ennyire egyszerű, hogy hány kalória.

2012. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
két ismerősöm is van, akik rengeteg kilótól szabadultak meg az update segítségével. Sokan elfelejtik, hogy ez nem csak az ételről szól, sportolni is kell hozzá.. Érdemes beszerezni szerintem egy Norbi update könyvet.. Ha más nem is a remek receptek miatt.. Én hiszek benne és láttam bizonyítékot, hogy működik..:) Én már beszereztem a könyvet is és egy hete elkezdtem.. Jól érzem magam..:) Bárhogy döntesz is, sok sikert!
2012. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

3as... azért tömören leírtad az update lényegét... Update módon élni lehet minden féle norbi termék nélkül is, a kódok alapján, ami pont azt szabályozza, amit leírtál, mikor, milyen dolgot együnk.


És igen, lehet fogyni a puding, és a csoki mellett is... eddig 31 kiló dobtam le...

2012. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Én is édességgel, meg péksütivel fogyóztam, lehet úgy is fogyni - a mérték a lényeg.

(És nem, nem Norbi cuccok voltak, még véletlenül se!)

2012. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Én az Update-ot ajánlom mert én nálam bevált,PEDIG 13 éves vagyok és csak konkrétan 3-4 kiló felesleg volt rajtam :) Ebből látszik,hogy hatékony. Plussz az update ételeknek is meg lehet számolni a kalória tartalmát! :) Sok sikert!
2012. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

update+mozgás!


Lehet szidni az ápdétet,de hatásos! Én sem bírom a Norbit,meg a feleségét sem,de ettől függetlenül még jók az update cuccok.(csak az áruk magas)

2012. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekel a pontozás, de aki update-tel fogyott, az le van pontozva, vicces :D


Mindkettővel lehet fogyni. Az update-nál nem leszel éhes, és nem kell számolgatnod.

Kalóriaszámolásnál egy szülinapipartin ehetsz rendes sütit, csak aztán mást már aznap nem... Mindegyiknek van előnye, és hátránya is.

2012. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!