Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A Norbi kaját tényleg olyan...

A Norbi kaját tényleg olyan egészségesek mint mondják?

Figyelt kérdés

Mármint Norbi mondja a reklámban...

Mert igazából nehezen hiszem el hogy amiből minden tápanyagot kivontak az jó kaja...mi marad benne? és ami benne marad az egészséges?

Az édesítőszeretkről eleve úgy tudom hogy mérgezőek a cukorbetegek is korlátozottan fogyaszthatják....és a Norbi kaja gondolom nem a cukortól édes....szeretnék lefaragni 3-5 kilót....gondoltam eszem ezt egy kicsit....bár rohadt drága ahhoz hogy még egészségtelen is legyen pláne....


2013. jan. 3. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
fele annyiból jobb kaját tudsz készíteni magadnak.
2013. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Annyira nem egészsége, mint Norbi szeretné. A fogyasztóvédelem már egy csomószor megbüntette.
2013. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Fú erről nem tudtam....ezek után a helyében már nem merném bemondani azt a bizonyos reklámszöveget....De egész jól eltusolta olyan nagy hír nem lett belőle
2013. jan. 3. 19:18
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Hétköznapi ételekből is össze lehet állítani egészséges étrendet.
2013. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Norbi kajája nagy átverés, cukorbeteg vagyok, hozzájuk se nyúlok, teli van mesterséges cuccal.
2013. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Az általuk forgalmazott fogyasztószerről néhány éve kiderült, hogy sz*rt sem ér, szép csendben eltüntették a boltok polcairól. Az általa forgalmazott ételek pedig méregdrágák. Ha egészségesen akarsz étkezni, böngéssz a neten, sokkal olcsóbban kijössz. Egyébként meg jól mondják előttem, korántsem annyira egészséges, mint amennyire reklámozzák.
2013. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 szabe válasza:
14%
Igen egészséges ha van rá elég pénzed.
2013. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 intrepid ***** válasza:
68%
A legjobb reklámja a kajájának, hogy éppen szarni jár update Norbikába a lélek. Hogy akar más egészségébe beleszólni, ha a sajátjára sem tudott vigyázni?
2013. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kb. annyira egészséges mint a génmanipulált multis szarok..
2013. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

egy ismerősöm pár éve részt vett egy szépségversenyen és a táborban norbi kajákkal etették őket. a csapat egyik fele hányt tőle a másiknak meg hasmenése volt.

fogyókúrának tökéletes ilyen szempontból.

2013. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!