Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor most a Norbi kaják...

Akkor most a Norbi kaják egészségesek is vagy csak fogyni lehet tőlük?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond, de senki nem tud elfogadható indokokat mondani... Szerintetek hogy van és miért?
2012. szept. 17. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
A Norbi kaják jók (részben), de nem ész nélkül! Ha fogyni akarsz, akkor napi ötször kell enni, kis mennyiségben, alacsony szénhidráttartalmú kajákat. A Norbi ebéddel nekem az a bajom, hogy rengeteg a szénhidrát és kalóriatartalma, ez nem éppen ideális fogyáshoz. Péksütijeit úgy egyed, hogy mondjuk egy uzsonnát kiváltasz egy csigával és ennyi. A kenyere jó, reggelire 2 szelet. Szóval ésszel és számolva szigorúan.
2012. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
a sok penz helyett amit kiadsz hogy Norbi jol éljen gazdagsagban fényuzésben, azt inkabb hagyd meg magadnak és étkezz rendesen, sok fehérjével zoldséggel gyumolcsokkel és ha te keszited el tudod is legalabb h mit eszel egészséges és dietas is lesz..
2012. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Norbi kajái sem különböznek semmiben, csak rakott rá egy számot, hogy mikor edd és mennyit egyél belőle.

Ezt bárki meg tudja tenni önmagától is, csak utána kell kicsit járni az élelmiszerek tápanyagtartalmának, tápértékének, és olcsóbban ki lehet jönni. Norbi ad egy útmutatást, amit ha követsz, le lehet vele fogyni, amellett, hogy őt gazdagítod tovább. Az útmutatását anélkül is lehet követni, hogy update sört iszol:)

2012. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az érdekes, hogy itt van ez a csoki. Meg volt a szaloncukor. Ajánlott napi mennyiség a csokiból, 3 kocka, ma láttam. SZaloncukorra is rá van írva valahány szem, tavaly mesélte valaki, de későn vették észre, és hasmenésük lett.
2012. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom valamilyen édesítőnek van ilyen hatása, dehát szerintem nem egészséges folyton menni...

De nem minden kaja ilyen. Fgyni meg azért lehet tőlük, mert édesítőt tartalmaznak. Egyre több termék terméészeteset, így annyira nem egészségtelen. Ugyanolyan egészségtelen mint más , amit vezsel.

A zöldségek, és gyümülcsök (bio), na aok egészségesek egyedül kb.

2012. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sok rágótól is azért lesz hasmenésed, mert a cukormentes rágó édesítőszere hashajtó hatású. Sok édesítőszer rosszabb, mint ha kristálycukrot ennél. A kristálycukor kicsit megdolgoztatja a hasnyálmirigyedet, de az arra való, hogy inzulint termeljen, ellen ez a sok mesterséges édesítő a májadnak ver oda keményen, mire lebontja.
2012. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem egészségesek. Én minden kajának el szoktam olvasni az összetételét, amit megveszek. Párszor került hozzám Norbi kaja is, kaptam egy ismerősömtől. A lisztben volt vagy 15 összetevő..Mindenféle módosítóanyag, állományjavító. Az tény, hogy a termékeiben kevesebb CH van, pl. egy hagyományos péksüteményhez képest, de! a kalóriatartalmuk nem túl alacsony. Szóval én akkor már azt mondom, nagy ritkán inkább megeszek reggelire egy sima házi rétest (amiben pár összetevő van), mint az övét.

Ami pedig normálisabb terméke lenne, mondjuk kókuszzsír, nyírfacukor, azokat "nem Norbisként" meg tudod venni fele, harmadannyi pénzből.

Gyümölcslevekből is találsz olyat, ami csökkentett energiatartalmú és sokkal olcsóbb.

Szóval szerintem irtó nagy lehúzás az egész és nincs értelme megvenni.

2012. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A túrórudiján kívűl én mást nem veszek. Azt is csak azért, mert cukormentes, de sokszor inkább veszem a Pöttyöset...

Nem érnek annyit a cuccai, amennyibe kerülnek, ráadásul a hülye pudingjának (kész, poharas) magasabb a zsírtartalma, mint egy normál pudingnak...

(Am tele vannak adalékanyagokkal a dolgaik...)

Norbi egy forintvadász, aki okos, mert tudja, hogy a sok balfék megveszi a termékeit CSAK AZÉRT, mert rajta van, hogy Update... neki meg közben szép dagadtra hízik a pénztárcája...

2012. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm nagy Norbi rajongó, mert szerinte így "büntetlenül garázdálkodhat", azaz eheti a péskütijeit, és csokijait. Érdekes, hogy mióta-több éve-ezeket fogyasztja,

egyre több egészségügyi gondja lett. Bőrallergia, kiütések,

legyengült immunrendszer. Orvos is mondta már neki, hogy ne egye napi szinten ezeket a cuccokat, de ő totális "hívő".


Arról nem is beszélve, hogy egyfolytában szellent, amikor ezeket fogyasztja, ez az édesítőszer miatt van.

2012. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!