Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szereted Norbi módszerét?

Szereted Norbi módszerét?

Figyelt kérdés

Én most ellenkampányolni fogok!

Norbi annakidején egy egyszerű és teljesen ingyenes dologgal fogyott le és lett duci Norbiból vékony srác:)

Nem evett csokit,sütit,és nem ivott cukros üdítőt,mellette tornázott és futott!!!Ez mind teljesen ingyen van!!!De a "módszerétől" Ő és kedves felesége Rubint Réka is meggazdagotak!!! Az emberek veszik az update kaját,elhiszik,hogy használ...és tornáznak a Norbi videókra,és veszik a könyvet is!!!! Nem veszitek észer hogy ezzel csak Norbi bankkártyája és pénztárcája gyarapodik???!!Neki tesztek jót!!!A napokban,hetekben láttam a tv.ben hogy rettentően beteg lett,majdnem meg is halt....!!!Ennyit az Ő drága módszeréról!!! És még a halálából is pénzt akar látni,mert kiadott egy új könyvet is...szánalmas..Ha annyira segíteni akar az embereken,éljen úgy mint bárki más,ne luxusházban,luxuskocsival a feneke alatt!!!! És a gyerekei is kövérek amúgy...ennyit az Ő tornájáról!!!

Ki az aki velem egy véleményen van?

Mindne válasz érdekel:) Mindenkit felpontozok



2012. nov. 14. 20:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Valamiből mindenkinek élni kell és a sok lusta ember (akinek van pénze) inkább update termékeket vesz minthogy kimenjen futni ilyenek az emberek. Nem tartom rossz ötletnek hogy egészségesebb összetevőjű ételeket árulnak az más kérdés hogy én nem adnék ki rá annyi pénzt meg máshol is lehet mondjuk szénhidrát csökkentett kenyeret venni

Facen is feliratkoztam hátha találok néhány nekem tetsző receptre, hogy ne legyen egyhangú az étrendem de különösebben nem figyelem az életét azokat a dolgokat veszem figyelembe amik a szervezetemnek és az életmódomnak jók

Szerintem ha neked lenne egy olyan lehetőséged hogy az életmódodból pénzt csinálj te is reklámoznád magad ahogy lehet és a tornavideókat lelehet tölteni ingyen (bár lehet nem épp legális) és az updatet se kötelező megvásárolni aki meg attól fogja jól érezni magát hát hadd vegye. Az hogy "bejött neki az élet" az még nem azt jelenti hogy rossz ember lett. Egyébként én inkább a politikusoknak mondanám azt hogy éljen úgy mint egy normális (minimál bérből élő) család

2012. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell annyi felkiáltójelet írni, annyira agresszív hatást kelt az írásod. Nekem speciel nem tetszik Norbi és a módszere, viszont üzleti érzéke van, jól el tudja adni a cuccait. Semmi újat nem talált ki, csak a glikémiás indexet nevezte el az emberek által sokkal jobban emészthető 'Norbi kódnak' Norbinak szívproblémája volt, ha jól tudom, a kórházba kerülésnek semmi köze sincs a diétájához.
2012. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Norbi nagyon jól kitalálta ezt.

pont azt teszi amire a mai embereknek szüksége van.

mindenki elhiszi, hogy a Norbi módszer csodát tesz hisz xy fogyott xy kg-t. huha na és? ezt update nélkül is meg lehet tenni csak rengeteg a lusta ember és inkább megveszik a termékeit és a DvD-ket. nem értem am egy sima jól belőtt étrend és napi 1 óra mozgás. ezért ő pénzt kér el.


aki ennyire lusta, hogy maga döntsön a jövőjéről, kinézetéről az csak fizessen. én magamnak tudom mi a jó nem kell ide Norbi ;)

2012. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ahogy írták is, Norbi egy üzletember, a hülyékből törvényesen hasznot húzni meg nem bűn. Aki hajlandó ezért fizetni, annak szíve joga, és ha már ilyen sok pénzt összeszedett hiszékeny, buta embereken, akkor nem fog Suzukival járni és panelban lakni, ez tiszta sor.

Nem kedvelem sem őt, sem a becses nejét, nem veszem a cuccaikat mégis fogyok, de amit csinálnak, az talpraesettség, üzleti érzék.

És valóban veleszületett szívhiba miatt műtötték, ennek semmi köze a módszeréhez.

2012. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%

Egyik kicsit elvakult vagy kérdező.

Norbi módszere ha tezsik ha nem bizony hatásos és pont ezért tud belőle pénzt csinálni....ha nem így lenne nem élne úgy ahogy.

Nyílván van ezer másik módszer amivel fogyat az ember jóval kevesebb anyagi kiadás nélkül...aki megheheti vegye a termékeit....aki nem teheti meg ne vegye! Mindig is utáltam ezt a mocskolódást, és a felháborodást, hogy milyen drága , hogy képzelik...

A ferrari szalon elé se mennek verni az ablakot,a akik nem tehetik meg, hogy megvegyék....

2012. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Ellenkampányolni.. és mégis hogyan? A nemtetszésed kifejezésével? Vagy azzal hogy a norbis szemetek kifejezetten károsak?

Ez senkit sem érdekel :(

2012. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%

Volt egy késelő gyilkos, az ő módszere volt hatásos. Hány kilogrammot fogy egy tinilányka mire kivérzik?

Na ilyen kb. az update csak nem drasztikus ennyire, és a sok birkának ez be is jön. 10 millió 'észlény' országa vagyunk ha tetszik, ha nem nem lehet mit tenni. Ezért is fölösleges energia pocsékolás túl sokat ellenkampányolni. Nem tudod megváltani az embereket. És nem is kell..

2012. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Nekem nem szimpi egyik sem, de vitathatatlan, hogy jó üzletember ez a norbi gyerek. Ettől függetlenül, nem hinném, hogy csak vizet iszik, miután vizet prédikált…
2012. nov. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
én nem mondanám hogy kövérek a gyerekei!és szemét dolog más gyerekét fikázni!
2012. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

ellenkampány... :)

Nem kell szeretni Norbit, sem Rékát. de a módszere működik.

Amit az elején kitalált, az is jó volt. Ahogy írtad, cukor, süti, stb elhagyásával fogyott le. Tudod Te milyen az, hosszútávon nélkülözni ezeket? A mostani termékekben az a szuper, hogy ha akarsz, ehetsz egy sütit, vagy ehetsz tésztát, kenyeret, mégis fogyhatsz. Nem muszáj megvenni.

És nem tudom miből gondolod, hogy a mozgás ellen van, igenis mondja, hogy kell a mozgás, szóval nem a lusták diétája....

Ha olvastad a szívbaját, akkor azt is nyilván olvastad, hogy veleszületett, tehát sem az életvitelének, sem a termékeinek nincsen köze hozzá....

Ha egyszer megteheti, mért ne járjon jó kocsival, mért ne menjen 5ször nyaralni? Tudod hányan járnak még hasonló autókkal, és laknak hasonló házban? Te például kiköltözöl az aluljáróba, mert vannak olyanok, akiknek nincs lakásuk? Kevesebbszer mész el szórakozni azért, mert másoknak levesebb van?

Tehát a termékeit nem kell megvenni, ahhoz, hogy a módszerét kövesd, csak egy plussz segítség, hogy ne kelljen mindenről lemondani... Ha nem csak 3 kiló felesleged van, akkor sajnos egy életre tartható diétát kell kialakítanod ahhoz, hogy többet ne legyél kövér, és ez ebben óriási segítség. Tavaly ilyenkor kb ugyanezen az állásponton voltam, mint te. Mert nem láttam bele. Aztán fogytam 32 kilót, és közben meggondoltam magam. :) De továbbra sem szeretem Norbit. Nem kell szeretni. Se Rékát.

a gyerekek "kövérsége": van rajtuk bizony, az iskolában ők is hagyományos kaját esznek...

dvd, videó: sok más száz hazai nő, és férfi adott ki otthon használható tornavideókat.... mi ebben a baj?

Réka óráit interneten pl ingyen követheted... semmibe nem kerül...


Az új könyve: szerintem is egy vicc, bár ha jól tudom, a bevételét a kórháznak adja... szóval...

2012. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!