Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha nem tudok hírtelen beszerez...

Ha nem tudok hírtelen beszerezni update lisztet, meg tésztát, akkor jó a teljes kiörlésü is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 16:28
 1/5 anonim válasza:
100%
igen, legalább a schobert család nem fog nyerészkedni rajtad.
2013. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
az első válaszolót kiegészíteném annyival,hogy egyébként nem jó, mert nem ugyanaz a hatásmechanizmusuk, ergo a tk-tól hízol.
2013. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Luzsinszki László válasza:
53%

Attól függ, hogy mire van szükség és mit kell elkerülni.

Ha kandida elszaporodott, akkor a 60 mikronnál nagyobbra őröltre van szükség, ez a durum nevű, a teljes kiörlésű nem jó, mert a korpának hatalmas felülete van, és nem az hízlal, hanem a gomba, ami benne lakik, a kandidásnak pedig nem jó a gomba, mert az az ehgyik fő ellenésge.

A teljes kiörlésű rendzeres fogyasztásra senkinek sem jó!

2013. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én megkóstoltam a paleo sütiket,azok dió vagy mandula,mogyoró,mák stb őrleményből áll,nagyon finom volt.ilyeneket is lehet liszt helyett használni,vagy ha kenyérnek kell, vagy főzni akkor vannak ilyen magokból készült lisztek.pl:len,szőlő,szezám,lisztek.csak néhányat soroltam...

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=ieB3XdsqpnU&feature=share&lis.. paleolit kenyér sütés

2013. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. febr. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!