Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Könnyen fogyás?

Könnyen fogyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy picit fogyni szeretnék, mert elhíztam.:SS, valami olyan tornával tudnátok segíteni amit mondjuk egy nap fél-1 óráig tudnék csinálni?:D

2013. jan. 26. 16:25
 1/5 anonim válasza:
Én sokat futottam, mert tesi órákon nem serepeltem valami fényesen... :/ Fogytam is vele, ls az állóképességem is sokkal jobb lett. (szerintem :D ) Mindig kicsivel többet, amíg az időd engedi... :)
2013. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

reggelire egyél vmi zöldséget, vagy gyümölcsöt, ebédre ne sokat egyél, vagy ha igen, utána fuss. rendesen egyél uzsonnát is, ami lehet zsömle szalámival paprikával, vagy valamilyen zöldséggel. estére mielőtt lefekszel 2-3 órával azelőtt egyél, hogy a hasad megeméssze a kaját. és ha tudsz, menj el kutyát sétáltatni, nagyon egészséges! :)

sok sikert!

2013. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha teheted, menj lovagolni. Amellett, hogy a szabadban vagy, még barátokat is szerzel.
2013. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Callanetics dvd. Nem ugra-bugra,és mégis nagyon hatékony.A leglustábbak is kitartóan képesek csinálni.
2013. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én gyors gyaloglással és meghatározott étrenddel fogytam több mint 20 kilót és már több mint fél éve tartom. Futással nem ajánlom, hogy kezdj ha eddig soha nem futottál 10 percnél többet, mert az megerőltető lenne.

Itt a honlapom amit a fogyásom után készítettem, hogy másoknak a segítségére is legyen: [link]

Ha van időd olvasgasd, és ha ezeket elkalmazod, biztosan sikeresen fogsz fogyni :)

2013. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!