Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le könnyen?

Hogyan fogyhatok le könnyen?

Figyelt kérdés

fiatal vagyok nagyon le akarok fogyni de hogy ?

suliba álandóan rossz kaját visszek

-pidzza

-meg 2L ásvány viz

nagyon fogyni akarok és le adni a felesleget nyárig 90-95 KG vagyok 13 évesen és ez tényleg túl sok

-futni csak nyáron szoktam

-focizok haverokal nyáron

most meg valami jó sport kéne amivel lehet fogyni

valaki segiteni

13/F



2013. jan. 5. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
13 évesen ne vállald magadra a tervezés nehéz feladatát. Menj orvoshoz, adjon ő tanácsokat, akár kidolgozott étrendet. Egyébként az ásványvízzel nincs semmi baj, a pizza viszont valóban nem túl jó.
2013. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia:)

Néháyn évvel ezelőtt nekem is hasonló volt a próblémám, csak én 55 kg voltam 160cm-re és akkor lehettem én is 13 éves. Először is egyél sokkal kevesebbet, suliba ne hogy pizzát vigyál hanem gyümölcsöt vagy szenyót. Vacsira egyél salátát és ne egyél 5 óra után. Inkább egyél többet reggelire. Szabadidődben fuss vagy tornázz otthon. Én naponta szoktam tornázni fél órát és még fél óra futás. Nyáron meg 2 órát is szoktam. Te is csináld így. A cukros, szénhidrátos kajáktól, üdítőtől szokjál el. Járj eddzőterembe. Ennyi, ha végig csinálod azokat amiket írtam megtudsz szabadulni talán 20 kg-tól is. Hajrá:)

2013. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nyáron szoktam haverokal

-focizni

-futni

de most már le akarok fogyni nagyon nem jó ez igy hogy mindig piszkálnak de már meg untam és fogyni akarok :)

2013. jan. 5. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!