Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyjak le,...

Milyen módszerrel fogyjak le, ha elég könnyen lemegy a vércukorszintem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok cukorbeteg, de ha nem annyit eszek, ahogy a szervezetem megszokta, egyből nagyon rosszul leszek, lemegy a vércukrom, de nagyon szeretnék megszabadulni 10 kg-tól. Segítségeteket előre köszönöm szépen. :)
2011. dec. 21. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

azzal mint mindenki más. rendszeresen egyél (napi 5 minimum, ha az egészséged megkívánja többször is) de csak akkora mennyiséget, amivel fogysz. lehet ezt a mennyiséget lemérni, precíz étrendet követni, vagy lehet lazábbra venni, ha a végeredmény közelít egy jó étrendhez, akkor fogyhatsz.

természetesen egészséges és tápláló ételeket célszerű fogyasztanod, mint mindenkinek.

2011. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne egyél olyan ételeket amiktől hamar felmegy a vércukorszint(fehér kenyér,fehér tészta,péksüti,cukros üdítők,rágcsák,stb.)

egyél helyette minimális krumplit,durumtésztát,barna rizst,fehérjével(nem rántott hús!) és sok-sok zöldséggel.

gyümölcsök között is vannak magas cukortartalmúak,ezekkel jobb vigyázni,de pl. almát nyugodtan ehetsz.

tejtermékeket is mértékkel fogyasztani.

és ugye sok sok mozgás.

2011. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél napi egy ananászt, de eredetit ne konzervet plusz napi 40 perc intenziv mozgás!
2011. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor intenzíven fehérje és zsír hiánya lesz, meg zsírosodni fog elfelé.
2011. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!