Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Sok -sok fogyáshoz reggeliötle...

Sok -sok fogyáshoz reggeliötletek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok sok fogyáshoz gyakorlatilag bármit ehetsz reggelire, itt pont az a lényeg, hogy vacsorára mit (ne) egyél.
2013. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogyan fogy az ember? Úgy, hogy azt eszi amire szüksége van, ahelyett amire nincsen szüksége, sőt még kóros anyagcsereproblémákat is okoz neki (mint az elhízás).


Szerinted mit eszik az ember? Hamburgert, finom liszteket, esetleg 'finom' zabot, vagy zöldségeket, gyümölcsöket, állati táplálékot?


A legjobb a zöldségek, húsok (zsiradék!) reggel, és ezek sem a hűtőből, ha van lehetőségünk akkor melegen fogyasszuk. Párolt zöldségek, ha nincs hús úgy is fogyasztható, ha zsiradékon párolt a zöldség, a zsiradék stimulálja az epehólyagot, szépen megindul az emésztés reggel. Ez gyakorlatilag nélkülözhetetlen fogyáshoz! Lehet másképpen is csinálni, csak nem biztos hogy érdemes.

2013. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem bírok reggel húst és tojást sem enni ... Csak gyümölcs mondjuk délig ?
2013. jan. 31. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Jobb mint a kenyér vagy a joghurtos zab.

De még mindig nem olyan jó mint valami zöldséges étel. Mondjuk zöldség, főleg párolva.

2013. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom...valaki szerettesse meg velem a zöldséget reggelire ...
2013. jan. 31. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó az a gyümölcs is, attól még hogy én tudok jobbat mondani, már jó úton vagy ha lisztes-tejes reggeli helyett gyümölcsöt eszel!


Csak nekem 'kötelességem' a legjobbat ajánlani, ez nem jelenti azt hogy amit sikerült változtatni az még nem jó.

2013. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) És mennyi az annyi a fogyàshoz ? Lenne ötleted is gyorsan elkészìthető kajâkra egy ovis gyermek illetve ùj munka mellett ?Teljesen logikus a Paleo nekem es egy autoimmun pajzsmirigybetegség mellé ez remek vâlasztàs szerintem :) Csak a kivitelezés ...Mit mikor mennyit hogyan..?.köszi
2013. jan. 31. 21:28
 8/9 gungasam ***** válasza:
A reggelid mint a királyé, az ebéded mint a polgáré, a vacsorád meg add a koldusnak.
2013. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg ahogy adja.. nem véletlenül van éhségérzetünk. Olyan ételekkel amik nem terhet jelentenek a testünknek, hanem a szükséges táplálékot, azokból érezni fogod mennyit kell enned. Okkal van adott méretű gyomrod, éhségérzeted.


Ha bővebb segítségre vágysz, akkor nagyon jó fórumok, blogok vannak paleós receptekkel, kiválóak és nagy segítséget jelenthetnek.

2013. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!