Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szeretnék erősödni, izmosodni,...

Szeretnék erősödni, izmosodni, hogyan tehetem ezt a legahtékonyabban ilyen életmód melett?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok, 17 leszek nemsoká, 187 magas vagyok, 75 kg. Versenyszerűen biciklizem, csapatban floorballozom. Suliban naponta 7 órám van naponta 1-2 órát rászánok biciklire, hetente 1x2 órás és 1x1 órás floorball edzésem van. FOGYNI nemnagyonszeretnék inkább csak izmosodni, erősödni. Étrend ételmennyiség, minőség, és edzés beosztásra szeretnék tőletek ötleteket kérni.
2013. márc. 15. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok hús, zsír, zöldség, súlyzós edzés vagy nagy ellenállású saját testsúlyos edzés végzésével.

Gyakorlatilag a testépítő táplálkozásnak és edzéseknek kell utánanézned. Több irányzat létezik, mivel a hagyományos tömegnövelő táplálkozás rengeteg szénhidráton (keményítőn) alapszik, de ez leginkább gazdasági és kényelmi megoldás, valamivel hatékonyabb így a fejlődés. De ku.rva káros. Viszont ha beállítasz egy tömegnövelő étrendet kevés szénhidráttal, sok fehérjével és zsírral (tömegnövelő = energia pluszban vagy, tehát tudnak fejlődni az izmaid!) akkor egészségesen is fejlődhetsz.


Erőt növelni egyéb edzések mellett könnyebb, mint izomtömeget (izmosodni). Ahhoz pihenni is kéne, és aligha számít pihentetésnek egy biciklizés, floorballozás. Ám így is lehet fejlődni.

2013. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha vékony vagy akkor csak kondi kell és hamar meglátszik rajtad de lehet hogy csak szálkásodsz.

Belőlem nem néznék ki milyen karom van csak akkor ha megfeszítem és ehez kb 3 hónapnyi súlyozás kellett 2 darab 3 kilús súlyal minden este 30 szor.


14

2013. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!