Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Sose birom...

Mit csinaljak? Sose birom este megallni, hogy ne egyek be. Napkozben tok szepen be tudom tartani a dietamat erre este meg minden karbavesz. Olyan rossz! Valaki valamit?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg pszichés a dolog, nem pedig igazi éhségérzet, legalábbis nagy részben nem, erre egy megoldás van akaraterő.

De ha nem így van akkor fogyassz olyan kajákat amik lassan emelik a vércukrot, ezáltal nem fog olyan hirtelen visszazuhanni(glikémiás index), nem leszel hirtelen éhes.

2013. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az esti zabálás oka, hogy napközben sem jól étkezel. Azért vagy este mindig éhes, mert nem viszel be elegendő szénhidrátot a szervezetedbe a nap folyamán...
2013. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De amennyiben igazi éhségérzet lenne, akkor túl keveset eszel napközben és kiéhezel...

Így infók nélkül nem tudjuk, mi a gond.

2013. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A legjobb módszer: mindent eltávolítani otthonról. Mindent, amiről tudod, hogy veszélyt jelenthet. Jó előre gondold ki, hogy mit vacsorázol, és azon kívül, ha megéhezel, egyél gyümölcsöt, vagy zöldséget, vagy abonettet. Próbáld meg 'edzeni magad', mondjuk tűzz ki egy napot, amikor egyszerűen megfogadod, hogy nem eszel sokat, és kibírod. Aztán lehet, hogy annyira büszke leszel magadra, hogy folytatod, vagy rájössz, hogy nem is olyan szörnyű, és többször próbálod majd betartani.

Vagy próbálgasd: ha megéhezel, vagy megkívánsz valamit, tölts meg egy nagy poharat vízzel, és ülj le olvasni, miközben megiszod, hogy kétszeresen is elvond vele a figyelmedet, vagy keress valami rövid tornát, és tornázz, milyen jó érzés már, hogy kalória plusz helyett kalória mínuszt csináltál:)

Végső esetre pedig tudom ajánlani a rágót, ami keserűen hangzik, de nekem tökre el szokta venni az éhségemet.remélem tudtam segíteni:)

2013. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, aztán kipróbáltam, hogy 2 napig nem ettem semmit, csak vizet ittam (ez egy egészséges felnőtt ember szervezetése nem jelent veszélyt). A neten olvastam ezt a tanácsot, és tényleg bevált, mert akkor tényleg éhséget éreztem és rájöttem, hogy amit az esti nassoláskor érzek, az nem éhség, puszta kívánósság.
2013. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát én se vagyok éhes ha nem egyszerűen annyira kívánom az ennivalót :( nem tudom,hogy mit csináljak...

felszedtem 20kg-t egy év alatt és nagyon rosszul érzem magam... már 1éve próbálok lefogyni, de sehogy sem sikerül.. :(

2013. márc. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!