Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ti kóstoltátok már az Update...

Ti kóstoltátok már az Update nutellát? Finom? Megéri?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
én kóstoltam, nem vagyok édesszájú, de ízlett.
2013. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
igen finom,nekem megéri
2013. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dodi1881 válasza:
Nekem az ízével nincs nagy bajom, inkább az állagával. Nagyon ragad, nem olyan könnyen kenhető mint az igazi, utálom, mikor a szájpadlásomra tapad, és alig bírom a nyelvemmel "lekaparni". Egy üveggel vettem már hónapokkal ezelőtt, de még megvan a fele. Nem azért, mert olyan gazdaságos a kiszerelése, hanem mert nem igazán tudom megszokni, így nem is fogyasztom. Inkább nem eszem semmilyen nutellát, ill. mogyorókrémet.
2013. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Update nutella? Van olyan? Hova tart a világ
2013. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát, ha ez számít valamit, én inkább készítenék házilag(darált törökmogyoró, natúr kakaópor + méz) ha ennyire kívánod, gyors, egyszerű és sokkal egészségesebb. Legalábbis amiket hallottam az updates dolgokról..azok az édesítőszerek, amik még károsabbak rád(szinte minden téren, nem csak egészség szempontjából) mint a cukor amit helyettesítenének vele...engem valahogy elborzasztott ez a horror, azóta tartózkodom a "diétás" dolgaiktól.
2013. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szamoca Vanilla válasza:
Update nutella ? xD Ez komoly ? Most ennek mi értelme van?
2013. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Basszus ezt nem hiszem el!!!

Már nem azért, de ha fogyni szeretnétek, szerintem nem ilyen Norbi update szutykokat kellene ennetek, hanem csak egyszerűen megnézni egy kalória-táblázatot és aszerint összeállítani egy egészséges étrendet. Na és még lenne egy kérdésem: Aki ezeket a termékeket megveszi, mennyit költ erre havonta tök feleslegesen? (semmivel sem különbözik más élelmiszerektől, nem jobb)

Dehát, aki nem gondolkozik és beveszi azt a sok maszlagot, amit Norbika kizárólag azért hint el a tévé képernyőjén, hogy a saját zsebébe termelje a pénzt, az meg is érdemli... :)

2013. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te kis tudatlan!

Az összes élelmiszerük cukormentes.. Manapság már mindenben van cukor... Íme, olvasgass, milyen hatásai vannak a cukornak:

"...A nagy mennyiségű cukor fogyasztása során kialakuló felnőttkorú cukorbajt a múltban ritka betegségnek tartották. A századfordulón csupán egy ezrelékes gyakorisággal fordult elő. Az inzulin felfedezése után ez az arány 2-3 ezrelékre nőtt és a II. Világháború alatti átmeneti csökkenés után a cukorbetegek száma - elhízásos érelmeszesedés kíséretében - az ötvenes évektől rohamosan kezdett emelkedni, elsősorban az iparilag fejlett országokban..."

"...A cukor becslések szerint több kárt okozott eddig az emberiségnek, mint a dohány. Érdemes tehát ismereteket gyűjteni a cukor hatásairól..."

"...A cukorral etetett kisállatok mellékveséi (mely a hormon szabályozásért felel) megnagyobbodtak, és a főütőereiben úgynevezett ateróma képződött, mely ember esetében érelmeszesedést jelent. A magas cukortartalmú étrend nyulakban koleszterinszint emelkedést, kakasban érelmeszesedést idézett elő. Fiatal férfiak esetében is megfigyelhető a koleszterin és a trigliceridszint emelkedés..."

"...Lebontása B1-vitamint von el a szervezetből, s így ingerültséghez és agresszióhoz vezethet. Serkenti az adrenalintermelődést, s túlzott adrenalintúlpörgést, székrekedést, légzési panaszokat és további stresszes tüneteket okoz. Megköti a vérben a húgysavat, amely köszvényt eredményezhet. A szervezet, hogy a vér savtartalmát közömbösítse, kalciumot von ki a csontokból, csontritkulást és fogszuvasodást idézve elő..."

"...A cukor tápanyagot nem tartalmaz, ugyanakkor a vércukorszint növelésével hatást gyakorol az éhségközpontra, mely a vérben lévő cukor mennyiségtől függően vált ki éhség illetve jóllakottság érzetet..."

...de estig folytathatnám a másolgatást...!

A legutóbbiról annyit, hogy az update1-es számmal ellátott ételek felszívódása nyújtott, tehát nem lesz falási rohamod, ergo NEM falod tele magad, nem fogsz hízni.. Én update1-es cuccokkal adtam le 7 kilót ÚGY, hogy nem koplaltam!!!!!!!! Napi akár 4-5ször is ehettem és ha úgy tartotta kedvem, hogy a főétkezések között nassolni volt kedvem, akkor megtettem... Igazából halvány lila fingod sincs, hogy miről beszélsz... Nem hátrány, ha kicsit utánanézel a dolgoknak mielőtt jártatod a szádat... Hidd el, előnyödre fog válni és nem csinálsz magadból hülyét... Tipikus esete vagy annak, amikor a hülye okoskodik...

Azt még hozzátenném a többieknek, hogy cukormentes ételek természetesen nem csak Norbiéknál kaphatóak, viszont a "cukormentes Nutella" náluk a legolcsóbb.. Azt hiszem 1700? Más márkájú, cukormentes mogyorókrémek 2500-4000 ft között mozognak, pont most néztem utána, úgy találtam el ehhez a kérdéshez! :))))

2013. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!