Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vettem rozs kenyeret azt a...

Vettem rozs kenyeret azt a nehezet milyen az íze kóstoltátok már?

Figyelt kérdés
kocka alakú csomagolás, sötét barna és elég nehéz kb 9 szelet van benne. még nem ettem belőle de az van ráírva a csomagolására hogy 3 nap alatt fogyassza el. mivel 3 nap alatt úgysem eszem meg arra gondoltam a többit beteszem a fagyasztóba és előző este kiveszem. így lehet szerintetek?
2012. márc. 22. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, le lehet fagyasztani. Az ízét nem szeretem, inkább abonettet veszek.
2012. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:) én is abonettet eszek, de sose kóstoltam még ezt és gondoltam kipróbálom.
2012. márc. 22. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevés is elég, mert elégé "tömény" és gyorsan eltelít. Simán lefagyaszthatod:)
2012. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem, és kidobtam,förtelmes íze van!!!Én sokmagvas rozskenyeret eszek napi 1 szeletet reggelire.Nem sok viszont finom, és én is lefagyasztom és szeletenként veszem elő.mindig friss.
2012. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megszerettem. Ha nem zabkását reggelizek, akkor saláta mellé ezt eszem. Egy sajttal vagy sonkával párosítva szerintem nem rossz, csak meg kell szokni az ízét. Én már kimondottan megszerettem! :-) Én hűtőben tárolom és 1 hétig eszem, nem lett tőle eddig semmi bajom, hogy nem ettem meg 3 nap alatt :-)
2012. márc. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!