Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mennyit, mennyi idő alatt...

Mennyit, mennyi idő alatt lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Ki mennyit, mennyi idő alatt fogyott le az Update módszerrel?

Érdekelne, hogy hány kg-ról kezdted, és mennyi idő alatt mennyire fogytál le? Mozogtál-e mellette, ha igen, mit és mennyit, milyen sűrűn?

Én most kezdtem két napja. A tervem, hogy egyelőre 1 hónapig csak 1-es kódú ételeket fogyasztok, és az eredménytől függően vagy folytatom még, vagy bevezetek 2-es és 3-as kódú ételeket is. Mozogni nem igazán tudok, mivel szoptatok, és félek, hogy megváltozik a mozgás miatt a tej íze, de a napi séta, mindenképpen megvan.

Jelenleg én 69kg vagyok, és 165cm. Kb 10-15kg-ot szeretnék leadni. Szerintetek mennyi idő alatt lehet elérni?



2013. márc. 16. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is: nem lehet megmondani ki mennyi idő alatt ad le 10-15kg-t, mert ez sok tényezőből tevődik össze és nem ismertek sem a változók sem pedig a genetika.

Másodszor: mielőtt bármit is elkezdesz célszerű egy kicsit utánaolvasni ezeknek a dolgoknak, hogy ne a saját fantazmagóriáidra kezdj el edzésprogramot és diétát és ne vegyél a fejedbe olyan hülyeségeket, hogy megváltozik a tej íze a mozgás miatt. Az anyagtej ízét inkább befolyásolja, hogy mit eszel, mint az, hogy milyen intenzitással lobognak a melleid ha futsz.

Fogyni pedig mozgás nélkül is lehet, mert a diétát 70-80%-ban az étrend határozza meg.

2013. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Szoptatás alatt semmiféle fogyókúrába ne vágj bele!!!!
2013. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem fogyókúra, csak életmódváltás, egészségesebb táplálkozás. Talán még jobban is odafigyelek mit eszek, mint előtte.

Nincs csoki, chips, fehércukor (helyette édesítő), fehérliszt (helyette zabpehely darálva), krumpli, rizs, tészta (helyette zöldség párolva, nyersen, néha barnarizs).

2013. márc. 18. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:

20hónap alatt ment le 61kg (nagyon sólyos voltam... Azt mondják az okosak,hogy havi 1-2 kg az egészséges...

Fogyó időszakban az U1 ajánlott,aztán a 2esek majd súlytartó időszakban az U3 pedig felejtős...

2013. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!