Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha U1-es édességet eszek, az...

Ha U1-es édességet eszek, az tényleg nem hizlal? Délután is ehetem? Azok irjanak, akik már fogytak is update módszerrel. Ti ettetek U1 édességet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően nincs benne cukor, keményítő.. nem, nem igazán okoz hízást. Vagy mégis?


Lehet bennük tej, szója, glutén.. édesítőszerek. Bármit okozhat, hagyományosan egy cukros-lisztes édességhez képest kevésbé zsírosít, de mondjuk mennyire tudunk számolni az édesítőszerek hosszútávú hatásaival? A szójafogyasztás hormonális hatásaival hosszú távon? A tejfogyasztásról tudjuk egyértelműen, hogy problémás.


Én inkább megbízhatóbb édességeket ennék, ha már úgy is pénzt adok ki rá.

2013. máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És szerinted mi a megbízható édesség? Komolyan kérdezem, mert pozitív megerősítést azt nem adsz itt senkinek semmire.Miről tudhatjuk, hogy megbízható?
2013. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Bárkinek adok aki kérdezi. Had jegyezzem meg, ha elkezdek ötletelni akkor az a válasz hogy 'nem ez volt a kérdés'. Ha nem ötletelek, akkor nem adok pozitív megerősítést..


Teljesen jó alapanyag a kókusz(reszelék), szerintem készítsetek ebből sütit az általatok elfogadható édesítőkkel (talán célszerű lenne az eritrit-xilit-stevia egyébként) vagy ami tény, hogy bár drágák de a paleo sütik, édességek ugyan úgy alacsony glikémiás indexűek mint az update-esek, de viszont szója és gluténmentesek, szintetikus édesítőmentesek. Én ilyesmit tudok ajánlani, ha egészségesebb édesség jön szóba.

2013. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm az ötleteket!

Csak azért írtam, mert nagyon szeretem az Update pudingot reggelire és mindig elkeserítő, amikor ilyen biztonságosnak hitt dolgokról is mondják, hogy nem jó. (Persze, tudom, mértékkel nem hizlal, stb., stb.) Néha az ember már tényleg azt érzi, hogy semmi sem jó.

2013. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom konkrétan 'jó' pudingot tudsz-e venni, de az 100% hogy kókusz (vagy mandula, kesu, mák..) tejből-tejszínből, zselatinból, vaníliából-kakaóból-gyümölcsökből (amilyen ízesítést szeretnél) és általad preferált édesítéssel finom és problémamentes pudingot tudsz készíteni.


Én egy darabig dolgoztam Tesco-ban, és volt időm ismerkedni élelmiszermérnökként a gyártók különböző termékeivel.. Na az update puding összetevője (anno nyilván le is fotóztam magamnak) siralmas lehetett. Ilyen tejgyártás során visszamaradt savós, aromás vacak, és cukor helyett édesítőszerrel, ha jól emlékszem a jó öreg olcsó, mesterséges félékkel készült. Ilyet bárki tud, a kihívás az lenne hogy egy károsnak nem tekinthető finomságot készítsen valaki.

2013. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(persze cukormentes, tehát U1, ez igaz)
2013. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Én zabálom az u1-es édességeket, már több éve, éjszaka is akár és nem vagyok kövér. 12 kg lement rólam, bár sose voltam igazán kövér, most meg soványabb vagyok, mint a normál érték.
2013. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Arobi válasza:

30 Kg-ot fogytam ! Ebből 20-at az első ! hónapban. De nem Update rendszerrel,ezért én nem is írok neked,csak megemlítettem.

De lehet fogyni sok.stílusban,próbálkozzál.


Ü. R

2015. febr. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!