Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Van olyan aki update módszerre...

Van olyan aki update módszerrel több tíz kilót le tudott fogyni?

Figyelt kérdés
Megéri belekezdeni?ha igen hogy álljak neki?
2012. okt. 3. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A húgom 20-at, kb. 1 év alatt.
2012. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Gluténnel, szójával teletankolt, adalékokkal dúsított (de cukormentes, mert a mesterséges édesítő aztán jobb mint a cukor) termékeik vannak.

A glutén, szója egészségkárosító hatása mindmáig kutatott téma, annyira bonyolult, és egyre több bizonyított.. megéri ezt enni? MI A HALÁLISTEN gedvás alsógatyájáért érné meg? (már elnézést)


Sok pénzért tönkretenni az egészséget, közben jó esetben fogyni, ha nem reagálunk rosszul a gluténre, szójára? Aki meg rosszul reagál, az beteg lesz de mivel glutén forgalmazható, így senkit nem érdekel a betegsége. Meg van aki nem lesz beteg.. látványosan, hanem idővel egyszer csak majd rákos lesz. Meg tönkremegy a bélfala, immunrendszere stb. amit a glutén okoz. Szuper.


Ehelyett egyszerűbb lenne, nem lenne drágább de egészséges viszont igen, ha nem zabálnánk állandóan tejet és kenyeret, krumplit rizst kukoricát és hasonló keményítőben gazdag, gluténes-lektines vackokat.

Csak 1-2 hétig ki kéne próbálni, hogy milyen különbség van a hús-zöldség-gyümölcs evése és a müzli, gabona tej evés között.

2012. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az update módszer nem azt jelenti hogy meg kell enni/venni ezeket a kajákat amit ilyen szépen leócsárolt az előző!Le lehet fogy ni 10-20 kg a módszerrel anélkül hogy egyetlen terméküket megvennéd!
2012. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

30,5 kilónál járok, kb 9 hónap alatt.

Megéri. Nem kifejezés. a sikeremet látva nagyon sokan belekezdtek már, és a leghitetlenebbek is azt mondták, csak annak nem megy vele, aki hülye

Olvasd el a norbi titok újratöltve könyvet, abból sok minden összefüggést megértesz. Majd szerezz be egy-két alapanyagot (liszt, kenyér, tészták), esetleg nasikat, pl puding. Mindez nélkül is lehet csinálni, csak így sokkal könnyebb, és élvezhetőbb a dolog.


2. válaszolónak üzenem: mióta norbizom, végig olvasom a boltban kapható termékek összetevőit. A legtöbb felvágottban ott a szója... Szóval nem csak Norbit kéne emiatt szidni...

Az édesítők közül van ami természetes alapanyagú, tehát ez megint csak nem kifogás...

Szóval amiket írtál, népbutító hülyeségek. Ha tudsz jobbat, mint Norbi, hát reklámozd, és biztos Te leszel a nyerő.

2012. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

én 13 kg-t fogytam vele kb. fél év alatt.:):)

egyedül kenyeret, pudingot és rudit vettem.

kihoztam a könyvtárból a Norbi könyveket.

nem kötelező szerintem sok pénz, nekem bevált, pedig én se hittem benne.

2012. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kétes..

Mint ch csökkentés már lehet vele fogyni, ez tény. Mi lenne ha még egészségesen is ennének az update fanok? Rendbe jönne az életük.

2012. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

én -13, félév

A lelkesedés diktálja az iramot, de a kitartás éri el a célt...."SOHA nem feledd el, hogy az álmaidat a vágyaidat helyetted SENKI nem fogja megvalósítani!"

2012. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az update módszer - legalábbis az eredeti elképzelés róla - arra épül, amit bárki tudhat ha egy picit veszi a fáradtságot, hogy kicsit utána olvasson a táplálkozás fontosságának és megfelelő módjának.


Szóval a lehető legalapvetőbb elvre épül, hogy reggel egyél bátran szénhidrátot - hiszen valamiből energiát kell merítenie a szervezetednek. Aztán a napfolyamán ezt csökkenteni kell, és a fehérje bevitelt növelni. Ezt persze most nagyon leegyszerűsítve írtam le...


Szóval igen le lehet vele fogyni, akár több 10 kilót is ha elég elszánt vagy. A lényeg, hogy dolgozz ki magadnak egy egészséges életmódváltást. Mert ha csak addig táplálkozol egészségesen amíg lefogysz és utána neki állsz csokit enni, akkor duplája jön vissza.


És kérlek ne vedd a termékeiket! Mert annál egészségtelenebbet nem is ehetnél. De ezt már kifejtették előttem.

2012. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

De hülyeség ez a reggeli bátor ch fogyasztás, reggel magas az inzulin rezisztenciánk, sokkal nagyobb inzulin választ okoz a szénhidrátotok (bátran..) sokkal jobban sietteti az inzulin rezisztencia kóros kialakulását.. és a zsírosodást. De hajrá.

Energianyeréshez nem cukrot zabálunk, hanem zsírt és fehérjét, glükóz már szintetizálódik a testedben. És attól nem leszel beteg, véletlen sem. Ami az elhízott, cukorbeteg emberek arányát figyelembe véve eléggé komoly cél lehetne..

2012. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az előző kedves válaszadónak (is): épp az inzulinrezisztencia miatt kell enni reggel szénhidrátot, ráadásul lassan felszívódó szénhidrátot, ami egyenletesen tartja az inzulinszintet, lassan emeli meg, lassan esik le tőle, azaz nem lesz falási roham...

Teljes kiőrlésű kenyér, vaj, felvágott, zöldség, de csak 20-25 gramm szénhidrát!!!

2012. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!