Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miért csak a kajákat, édessége...

Miért csak a kajákat, édességeket reklámozza Norbi?

Figyelt kérdés
Pl. csak ránézve a Facebook oldalára is, folyton csokis fánkokat, babapiskótát, péksütiket mutogat, rendesen megéhezik tőle az ember. Sokkal hatásosabb lenne néha konditermi edzéseket, zöldséges, gyümölcsös ételeket kitenni. Szokás kérdése, ha az ember megszokja ezeket az ízeket, nem fog annyira az édesre vágyni, de így? Ennek mi értelme?
2013. máj. 12. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Azért, mert azt mindenki tudja, hogy a zöldség és a gyümölcs egészséges és fogyókúrázóknak, diétázóknak is ajánlott.

Viszont nagyon sokan azért nem kezdenek bele a diétába, mert szeretnek jókat enni, nem akarnak lemondani az édességről sem. NEkik meg jó, hogy vannak olyan édességek, amik mellett fogyni lehet és nem kell a béka segge alá zuhanni a hangulatnak, amikor megkíván valami finomat. Megmutatja, hogy a finomságok is elkészíthetőek úgy, hogy ne ártsanak.

A sportot állandóan reklámozza.

2013. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy édesek ezek az ételek de nem cukrosak, ez a különbség

én kb 2 hónapja nem ettem finomitott cukrot és nem is akarok soha többé, egyáltalán nem hiányzik

2013. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
egyébként én egyszer a kolléganőm fahéjas csigáját ettem meg (norbis) 9 óra körül, és azt vettem észre, hogy eszembe se jut a kaja... a saját kakaósomtól egy óra múlva éhes voltam. Én azóta néha veszek update cuccokat, és a kakós-túrós valami isteni.
2013. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Azért ezeket mutogatja, mert ezekre van igény. Nagyon sokan a kiskapukat keresik a diétában, hogy na azért mégis csak ehessek valami édeset. Például az egyik barátnőm volt számomra nagyon megbotránkoztató, amikor folyton hangoztatta, hogy ő márpedig fogyókúrázik, meg amikor olyat evett akkor dicsekedett is nekem, hogy ő milyen ügyesen tudatosan eszik (mivel én sikeresen lefogytam tőlem kért tanácsot), amikor meg nem figyeltem oda akkor meg na egy kis mekis kaja, kakaós csiga, stb és amikor mondtam hogy azért ez nem valami fogyókúrás még ő volt felháborodva és engem hordott le, hogy de ez akkor is belefér vagy ez meg az akkor is fogyókúrás (mikor közel sem de nem hitt nekem)

Szerintem Norbi is csak az ilyeneket használja ki. Pl teljes kiörlésű lisztes fánkot csinál édesítőszeres csokimázzal és reklámozza, hogy az hú de fogyókúrás mert ez meg az, és az emberek megveszik 3-5xös áron, mert hát édesség, hiányzik, és "úgysem hízlal"

2013. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én nem próbáltam soha, de a főnököm nagylánya egy autóbaleset után sokat magára szedett, amíg feküdt. Előtte is volt kb 10 kiló feleslege, ebből lett 30. Mozgás kizárva nála, ő kizárólag az update ételekkel fogyott le másfél év alatt 30 kilót, úgy, hogy jókat evett.

Meg lássuk be, egy 4-5 éves kisgyereknek, aki azzal szembesül, hogy nem elég, hogy naponta többször hasba kell szúrni magát, hopp, mától nincs kakaós csiga, nem ehet túró rudit, igenis nagyon jó, hogy vannak update termékek.

2013. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Mert az emberek lusták utána olvasni, hogy hogy lehet negyed annyi pénzből sajátot készíteni.

Én is szoktam enni pl. pizzát. Igaz én nem diétázom csak életmódot váltottam, de mióta egészségesebben étkezem magam készítem a "gyors kajákat" és az "édességeket".

A norbi kaják sem nagy találmányok, de mivel lusták az emberek utána olvasni vagy csak elkészíteni, és igény meg van rá, így ezt lehet a legjobban eladni.

2013. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Ennek mi értelme?" nő a bankszámlája...
2013. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, az tény, hogy ő nagyon jól megél belőle, csak érthetetlen számomra, ahogy többen is leírták, ugyanazt az egészséges ételt (vagy egészségesebbet... mert a diétás nem egyenlő az egészségessel, pláne a mesterséges édesítőszerek) el lehet készíteni sokszor otthon is, sokkal olcsóbban.

Meg szokás kérdése is, magamon tapasztalom aki édességet édességgel ettem, hogy hozzá lehet szokni a kevesebbhez, másféle ételekhez, de elég nehéz ha folyton a csokis fánkot meg piskótákat tolják az ember képébe.

2013. máj. 14. 11:37
 9/10 anonim ***** válasza:
És hogy csinálsz otthon csökkentett szénhidráttartalmú lisztet?
2013. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kevesebb lisztes kaját csinálok pl.
2013. máj. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!