Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha Schobert Norbi szerint az...

Ha Schobert Norbi szerint az élelmiszeripar az oka a nép elhízásának, akkor a saját update termékét miért adja 2-3x annyiért, mint amennyiért a hagyományos pékterméket kapni a boltban?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kevesebbet kell ennünk abból, de annyival nem, hogy anyagilag ugyanott legyünk.

Arról nem beszélve, hogy ha én azt akarnám, hogy a termékemmel lefogyjanak az emberek, akkor csak annyival adnám drágábban, hogy minél többen meg tudják venni, és ennek köszönhetően lenne igazán sikeres, és talán hatással lenne az élelmiszeriparra is.

Mert nem hiszem, hogy Mo-n olyan sok embernek van annyi pénze, hogy 2x annyit költ (egészségesebb) kajára, mint eddig. Lehet, hogy lefogy, meg hosszútávon jól jár, de anyagilag nem tud ennyit "befektetni".



2013. máj. 23. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Kis butus! Ő sikeres akar lenni és meggazdagodni, nem pedig jótékonykodni!

Nem ő van érted, hanem te vagy őérte, meg rékájért...

2013. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Írok pár dolgot.


1. Norbert termékei az egészséggel nem biztos hogy köszönőviszonyban vannak. Egy cukros-lisztes fánk sem, ha a fánk egészséges akkor elfogadom hogy az Update is.


2. Sarkított kijelentés. Elhízáshoz nem kell élelmiszeripar, elég a gabonaevés is. Az élelmiszeripar jellemzően mindent cukroz, és ez VALÓBAN erősíti az elhízásjárványt. Igaz. De az alap gond akkor is a hús és zöldségevéstől való eltérés.


3. Nem is tudom.. van 3. pont? Az update cukor és keményítő helyett sz.art tesz a kajába (glutént, szóját) ez minden csak nem ehető. Nem is hizlal, nagyszerű.

Most úgy látom jönnek ki egészségesebb termékei koppintva a paleo mozgalom egészségre törekvő ötleteiből, ezek drágák lesznek de tényleg jók, szerintem /bár nem veszek rá mérget előre/.


Norbi kiröhögésre érdemes csak. Ügyes üzletember, de csak a saját profitjával foglalkozik. Tehát egy átlagos ember némi szerencsével és kicsit átlagon felüli elszántsággal.. Ennyi. Arra mondja hogy egészséges amire akarja, és beállíthatja magát a magyarok lefogyasztójának, az egészség hírnökének.. szerintem szánalmas.


Nem vagyok Szendi fanatikus, de ez az ember valóban tett azért hogy az emberek tényleg dönthessenek az egészség mellett. Nem tudom miért hoztam fel.. megérdemelné hogy ő hajtson drága autót Schobert helyett, szerintem többet tett érte.

2013. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Meg kell tanulnunk tudatos fogyasztónak lennünk,és a dolgokat "szűrni"... A média a megtévesztés világa,ahol egy a cél,hogy mindent rádsózzanak. Norbi hiteles,mert jó a dumája,és a saját teste a "példa",hogy minden működik,amit mond. Ezért tudott jó üzletet is csinálni.:) Én csak azt tudom tanácsolni,hogy hallgass a józan eszedre,és keress olyan ételeket,amik nem nagy márkák,egyszerűek,egészségesek. Norbi előtt is lehetett csodálatos alakot elérni sok-sok zöldséggel,sovány tejtermékkel és húsokkal,és olyan dolgokkal,amik minden bolt polcain ottvannak,és ha drágábbak is a többinél,nem háromszor annyiba kerülnek. Egyszerűen csak azt kell tudnod,hogy amit tartalmaz az az étel,amit eszel,az milyen hatással van a szervezetedre,onnantól meg mindenki reklámozzon,amit akar,el tudod dönteni,melyik a jó reklám nélkül is.:)Erről mindig az a mondás jut eszembe,hogy "A tudás hatalom". :D
2013. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt is vegyük számításba, hogy marketingstratégialiag hogy nézne az ki, hogy nem adja drágábban, mégis jobbnak akarja láttatni? Az ár fontos, láttatni lehet vele a termék minőségét, még ha nem is ér annyit. Nem veszel kínai cipőt, mert olcsó, ezért rossznak tartod. A NIKE-t is ott rakják össze, de azt megveszed, mert drága. Alapvető közgazdasági tételek, hogy mit kik miért vásárolnak.

Sznob hatást is kihasználja, egyre inkább játszik a "csorda" elv is: minél többen veszik, az hozza a többi vevőt. Két pénztár van, egyik dugig, másik üres, és te nem mersz beállni az üreshez, mert félsz, hogy baj van vele.

2013. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Norbi elsősorban üzletember (és üzletembernek jó, hiszen gazdagszik ám szépen!). Aki bedől neki, azokat megvezeti és gazdagszik. Pont. A többi csak marketing. Aki ezt nem látja, az vak.
2013. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sága ***** válasza:
48%
Szerintem meg nem rossz a módszere,én 118 kg ról fogytam le kb 1 év alatt 88 kg ra az ő életstílusával.Ez 30 kg 1 év alatt,nem vásároltam a termékeit mert drága én meg csóró vagyok,mégis az update kódokkal fogytam.Én is jó üzletembernek tartom,de nem késel meg az utcán a Rékával karöltve ha nem az ő termékét veszed.Az ő általa elhíresztelt módszer sokaknál bevállt.
2013. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A lowcarb táplálkozás a legősibb táplálkozási mód. Rohadtul nem ő híreszteli..


Ezer és ezer generáción át az őseink mindegyike így evett. Ma cukrot meg keményítőt eszünk? Lehet menni sajnálkozni hogy milyen hülye a mai ember, de attól hogy egy sóbert cukormentes kajákat ajánl, ezt mindenki más is teszi.. nem nagy találmány, az ember soha nem evett hozzáadott cukrot ezelőtt..

2013. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sága ***** válasza:

Kedves TáplálkozásHarcművész!


Te egy nagyon unalmas ember lehetsz,mert te hiszel a paleoban ezért minden mást leszólsz ami nem paleo.Én személy szerint jó dolognak tartom a paleot csak én sose csinálnám mert

1,én szeretetm a péksütit még ha cukros rákos vagy fa@@om tudja mi leszek tőle akkor is.

2,az életbe sose lenne rá pénzem mert minimálbért keresek,tudom én szart eszek,de ha csak erre futja akkor mi van DÖGÖLJEK MEG mert nem újgazdag budai gyerek vagyok rózsadombról vagy mi?A többi xmillió embertársunk se az és ők is a te véleményed szerint szart esznek.Ez van.

Én le tudtam szenvedés és éhezés nélkül lefogynom kb 30 kilót és örülök neki.

2013. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Te ki a rák vagy, hogy beszólsz?

Nem a rákon van a hangsúly, hanem hogy miért szólsz be? Rajtam éled ki magad?


Az updét cuccok sokkal drágábbak mint ami a paleóhoz kell.


Minimálbérből megélni gyakorlatilag rabszolgaság? Mondd kit kell megölni hogy vége legyen a magyarok kihasználásának. Lehet hogy összehozom rá az embereket, és megoldjuk. Találj ki valamit ha tudsz, attól még a sz.ar kaja sz.ar marad és megbetegítő, hogy neked csak arra van pénzed. HA TEHETEK VALAMIT hogy jobb legyen neked vagy nekem vagy mindenkinek, írd le. Nekem még nem jutott semmi eszembe. Annyit kezdenék, hogy a sok valóban gazdag budai cukorbeteg zsírdisznyó ne sz.art zabáljon, ne kelljen annyit költeni az egészségügyre, és akkor talán emelkedni fog a minimálbéred. Ezért én továbbra is nyomatni fogom hogy akinek van pénze az minőségi kaját egyen, így nem kell a rohadt betegségeire költeni, és akkor több marad neked, vagy nekem, vagy úgy egyáltalán a közösbe. Ha több marad a közösbe, akkor te is vehetsz húst. 400 forintos csirkeszívet. Amúgy nekem is spórolnom kell, hogy csirkeszívet meg káposztát vegyek, mert bizony 400 ft sem a fán terem.

De akkor sem fogom a kenyeret enni, még a végén rám is pocsékolni kell az egészségügybe pocsékolt pénzt. Az meg mire lenne jó?

2013. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sága ***** válasza:
Nekem az a problémám veled hogy te hiszel a paleoban,ami önmagában még nem baj,de azon kívül mindenki mást ill más módszerét lehordod a sárga földig.Nekem evvel sikerült fogynom.Amúgy ha a paleo annyira jó (amit én nem vitatok),akkor mi van a hús egészségével,mert a legtöbb állat csomó szart eszik,meg szteroidozzák is sajnos a legtöbbet evvel,avval.Az akkor ugyan úgy szar kajává válik nem?Tudom biot veszel,de hát azt is kevesen engedhetik meg maguknak az emberek.Erről kifejtenéd a véleményed?
2013. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!