Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az update modszerral kapcsolat...

Az update modszerral kapcsolatban segietnel?

Figyelt kérdés

A kerdesem az lenne,hogy Norbi sokszor oszt meg minta etrendet,melyekben jelzi az etelek kodjat is. Az nem vilagos szamomra,hogy ilyenkor ez a boltban vasarolt termek is lehet vagy csak az o uzletukben megvasarolhato termekek,amikben kevesebb a szenhidrat stb.A neten is van egy lista U1-2-3 koddal,akkor ezek a hetkoznapi elelmiszerekre vonatkoznak?

Itt egy pelda amit megoszott:


Update 1,a legolcsóbb megoldás


Reggeli:U1 Krinolin light mozzarellával

Tízórai:U1 csoki puding

Ebéd:Görög falatkák uborka salátával

Uzsonna:1 zöld alma


tehat a krinolin ,csoki puding az nem csak az o termekuk,hanem ha jol ertem az etelek kodokba vannak sorolva attol fuggoen hogy mikor lehet enni?Akkor is lehet fogyni,ha nem az o termekeiket fogyasztom?Koszonom,hogy segitetek tisztan latni...:)


2013. máj. 21. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

A krinolin az hús (már elviekben. akkor okés).

A sajt hízást okozó tejből van, a tej növekedést, hízást segítő hormonokat tartalmaz hogy a kis tehen borjú nagy dagadt marha legyen. Ne hízz fel marhára, ne egyél tejterméket mert nagyon elrontja az amúgy egészséges húst. Jaa, egészséges.. miből készül felétek a 'krinolilt'?


CSOKIPUDINK alaphangon keményítő, esetleg tejjel. Vicc?


Uborka, saláta az zöldség (OK)


Uzsonna alma, ennyi gyümölcs belefér fogyás alatt is. Hol a többi zöldség és hús?


A puding sz.ar ahogy van, mert nem emberi étel. A húsok, zöldségek természetesen jók, sajttal és tejtermékekkel vigyázz.

2013. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!Meg varom masok valaszat akik kicsit jobban ravilagitanak erre a modszerre,mert erdekelne szemelyes tapasztalat,magyarazat a modszerhez...
2013. máj. 21. 23:13
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem erőltethetem rád a saját válaszom. De én vagyok az aki azt is tudja miért működik az update módszer, tehát talán célszerű lenne engem kérdezni - ettől még mindig tud írni más is.


Az update besorolás alapvetően az update termékekre vonatkozik. Mert a saját összetételükre adnak garanciát. Ha egy más terméket telenyomnak cukorral akkor az nyilván nem lesz update1, még ha ők cukormentesen is készítik el.


Van ráció a dologban, mert arra épül hogy nem kellene az embereknek cukrot és keményítőt enniük: az ő U1 termékeik cukor és keményítőszegények. Nem nagy varázslat.


Másfelől viszont nagyon sokszor olyan adalékok miatt alacsony cukortartalmúak, amelyek hatásai még nem teljesen ismertek.. Én azt szoktam írni az updétre, hogy a műanyagok nem hizlalnak. De nem is ételek.


Az étkezés nem csak szórakozás, hogy ehet az ember cukros-lisztes rétest is, meg cukormentes update lowcarb rétest is, mindkettő finom utóbbi nem hizlal..


A táplálkozás funkcionális dolog, az élethez ráadásul az egészségesen, életerősen eltöltött élethez van szükségünk táplálékra.


Azért írom ezt, hogy gondold át az egész táplálkozásodat. Hasznos élelmiszereket kell enni, minden más ami haszontalan, eleve 'méreg' mert csak teher a testünknek. Ezen felül van még a minőség. A szójával teletömött update sütemények, vagy a lisztes hagyományos tészták, kenyér mind hagy minőségi kivetnivalót.. Az egyiktől elhízásra, a másiktól más betegségekre lehet számítani.


Ha már ilyen hosszan írok, szeretnék átadni egy komoly szemléletet.

Az ember hús és zöldségevő. Eszünk még gombákat, kisebb mennyiségben gyümölcsöket, olajos magvakat.. De túlnyomó részt zöldségeket és húsokat, változó arányban.


ETTŐL NEM SZABADNA ELTÉRNI, mert az mindenképpen betegségekhez, elhízáshoz vezet.


Jobb, egészségesebb és könnyebb étel lenne, ha ezt minden ember megszívlelné, kívánok hozzá nyitottságot.

2013. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha csak egy kicsit is utána néztél volna, tudhatnád, hogy a cukros, finom lisztes dolgok eleve 3-as kódúak, ez az alapja az egész rendszernek.

Na, akkor most gondold át a csoki pudingos kérdést!

2013. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ő csokipudingjuk most 79 ft a tescoban tehát eleve olcsóbb mint más pudingok és sokkal finomabbak cukor nélkül is.
2013. máj. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor is keményítővel készül ha jól emlékszem.. egy időszakban volt időm kifilézni mindenféle terméket egy teszkóban.. :D
2013. máj. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! De te annyira kihelyezted a valaszodat a csoki pidung kerdesre:)En nem szeretem az edesseget a kodok erdekelnek. A kerdesem tehat ugy szol az az elelmiszer ami elott az szerepel hogy U1 az a Norbiek sajat termeke? Vagymar maga a kod? Tehat ha megtalaltam a tablazatot amiben leirjak a kodokat, az a hetkoznapi boltban vasarolt termekekre vonatkozik? Csak az a sajat termekekuk ami U1-el van jelolve? Kepzeld utananeztem a neten de nem vilagos ezert kerdezem itt,kulfoldon elek es abszolut nem ismerem a modszert csak hallottam rola,ezert meg nem kell ledorgalni:)
2013. jún. 5. 21:06
 8/14 A kérdező kommentje:

Itt egy tablazat amit talalta a neten:

2 - alma

3 - banán

2 - barack

2 - burgonya

3 - datolya

2 - dinnye

3 - füge

1 - gomba

1 - hagyma

1 - káposzta

1 - karfiol

1 - kígyóuborka

1 - kov. uborka

2 - körte

1 - málna

1 - meggy

1 - paprika

1 - paraj

1 - paradicsom

1 - retek

1 - szójabab

3 - szőlő

1 - tök



Gabonafélék

Pékáru


2 - Abonett

1 - búzacsíra

1 - búzakorpa

3 - diós csiga

3 - finomliszt

3 - keksz

3 - kenyér

3 - kifli

3 - pászka

3 - pizza

3 - pogácsa

1 - puff. rizs

1 - puff. búza

3 - rétes

2 - rizs

3 - rozskenyér

3 - rozsliszt

3 - sajtos rúd

3 - tarhonya

3 - tészta

3 - toast

3 - túrós táska

3 - zsemle


Akkor ha betartom az idointervallumokat hogy mikor lehet enni az 1-2-3as kodu eteleket,akkor is mukodik a fogyas gondolom,tehat az U1 a sajat termekuk megnevezese,ezek pedig hetkoznapi elelmiszerek?Koszonom valaszod!

2013. jún. 5. 21:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Az első csoport mind zöldség és gyümölcs, nem látom a rációt a besorolásukban, de alapvetően ha ezeket eszed, az jó - gyümölcsökből ésszerű a mértéktartás, gondolom ezt szolgálja a kettes meg hármas kód.


A lenti csoportból én semennyit nem ennék. Nem hiszem, hogy ha csak reggel eszel pékterméket (3-as kód) akkor az valamiért jó lenne.

Fogyni fogsz, mert kevesebb ilyet eszel. De az egészségedet, a szép formát csak hátráltatni fogja. Lehet mértéket keresni, én olyanoknak tartom a gabonaféléket, hogy inkább 0 fele tartson a mérték.

2013. jún. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Csak hasonlítsátok össze a cba,és az update pudingot.... ugyanaz....
2013. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!