Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Nagyon kezdő vagyok még,...

Nagyon kezdő vagyok még, ezért nem vagyok azzal tisztában, hogy a mézes csirkemell belefér update diétába, ha zöldségekkel eszem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Az updét nem nagyon fér bele a diétába.


A méz nem nagyon fér bele az update diétába. Az a baj, hogy a cukortól felmegy a vércukorszinted, és a bevitt élelmiszert, tápanyagokat nem NORMÁLISAN hasznosítod, hanem sokkal inkább raktározni fogod. Ezért nem eszik az ember cukrot. Cukros húst sem :) Legalább fogyás alatt. Aztán később ennyi szénhidrát még alkalmanként beleférhet a táplálkozásba, elvégre egy kis mézes csirkétől nem lesz cukorbeteg vagy elhízott senki.


De fogyás alatt maradj a sós elkészítésnél, cukormentesen/szegényen élj. Ha update-ezel akkor is, bár ne updétezz.

2013. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megsütötted végül? :)
2013. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sali78 válasza:
Szerintem a méz nem fér bele, rengeteg cukrot tartalmaz és ha diétázni szeretnél,akkor inkább az enyhén fűszerezett, főt húsokat ajánlom. Az ízesítés végett. Gyakorlatilag minden,ami cukrot tartalmaz, az diéta ellenes. De ne diétázz, kortól függetlenül mozogj rendszeresen.
2013. jún. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer él az ember... nem értem, miért nem akarod azt enni, ami egészséges a "Norbi-kaja" helyett! Inkább kérdezz olyan embereket, akik tényleg tudják, mi az egészséges: nagyit, nagyapát, szomszéd öreg nénit/bácsit! Ha tudod, mennyit szabad enni, teljesen mindegy, mit "falsz fel".
2013. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy mindegy mit eszik. Találkozunk a kardiológián.
2013. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!