Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update módszerrel sikerült...

Update módszerrel sikerült valakinek lefogynia?

Figyelt kérdés

Ha igen,mennyit és mennyi idő alatt? Leírnád,hogy mekkora volt a kezdő súly?


Köszönöm mindenkinek


2013. máj. 31. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
igen, nekem sikerült. Fél év alatt fogytam le 65-ről 52 kilóra, tartom is 4 éve. De most is figyelek arra, mikor mit eszem.
2013. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vagyok updétes, de annyit leírhatok, hogy sokan lefogytak vele.


És ezzel együtt mégsem ajánlom. Egyél normális ételeket (akár updét kódok szerint) de maguk az updét termékek túlárazottak és bizony vannak nagyon rossz minőségűek.


Egyél húst, zöldségeket.. ez tiszta updét, U1 mind, ez a táplálkozásunk alapja, és akkor nem leszünk betegek, zsírosak :)


De ne kezdj updét édesítőszeres vackokat, meg kenyereket venni. Ha ilyet akarsz, arra van jobb választás.


A módszer azért működik (működik, ez tény) mert cukormentes, keményítőszegény. Cöh, ez az ember alap táplálkozása, így kéne enni updéttól, fogyózástól függetlenül :))

2013. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
MEgint beleszólsz olvasás nélkül, módszert írt és nem terméket.
2013. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem beszólás volt. Inkább elismerés volt a módszernek! :)
2013. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Nem vettem " beszólásnak " :)

Amúgy meg eszem ágába sincs update termékeket venni, mert tényleg drágák,nem mindenhol kapható stb... Csak sokan dicsérik,eddig nem néztem annyira utána,csak mostanság,mert jó lenne lefogyni, de olyan módszerrel ami azért nem koplalással jár és betartható. És persze emellett tornáznék is, a duci-tréninggel kezdeném, aztán keményebbre váltanék! Erről a duci-tréning dologról mi a véleményetek amúgy?

2013. máj. 31. 17:13
 6/8 anonim válasza:
100%

Édes apám komoly beteg volt,majdnem bele is halt és a túlsullya miatt diétáznia kell még mindig. Ő november óta leadott 50kg-ot,de semmi update,semmi ilyesmi cuccok. Egyszerűen csak napi 3x étkezik eléggé keveset és ha napközbe éhes akkor répát rágcsál. Mivel kamionos ezért mozogni nem tud túl sokat. Igy néz ki álltalában egy napi étkezése. :reggeli : 1 kefir,1 kifli (vagy zsemle) ebéd:leves,és egy kevés második de a tészta félék nem igazán alkalmassak. vacsora(7órakkor):ugyan az mint reggelire. A kenyeret kerüli és ugye az édeset. Semmi extra dolgot nem csinál.:)

Hajrá neked is :)

2013. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


Remélem Édesapád már jól van. Nem semmi,hogy mennyit le tudott adni. Gondolom csak az eleje volt nehéz,már könnyen megy neki ez az életvitel,ugye?

2013. jún. 1. 21:17
 8/8 anonim válasza:
Igazából az elején se ment neki nehezen. Mivel ő nagyon sok gyógyszert szed,és a munka miatt csak napi 1x evett azt is este.. és a gyógyszer volt neki szinte az étele.. ez is vezetett a betegségeihez.. De remélem neked sikerül,és ne add fel. Minden kapszula nélkül is van esély fogyni.:)
2013. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!