Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Tudnátok nekem egy pár ételt...

Verbőczi Dávid kérdése:

Tudnátok nekem egy pár ételt mondani amit ehetek - reggelire -ebédre -vacsorára?

Figyelt kérdés
Elkezdtem most azt a diétát amit Norbi ajánlott 2003-mas klippjében .

2013. jún. 25. 19:30
 1/8 Lipton. ***** válasza:

zab-fehérjepor

sovány hús rizs zöldség, ez mehet 2-3 óránként

aztán lefekvés előtt sovány túró :D


nehogy azt mondd hogy egy nap csak 3* akarsz enni mert falnak megyek :D

2013. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az Update szerint még delelőtt lehet édességet enni , de én akkor se fogok :-) . Meg nekem elég ez a 3 , de van , hogy a reggelit vagy a vacsorát kihagyom :-) .
2013. jún. 25. 19:45
 3/8 Lipton. ***** válasza:
az pedig baj, 5-6 étkezés kéne pedig :D
2013. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Márpedig rendes étkezés után nem éhezik meg az ember 6-7 óráig :D A gyakoriságot úgy állítsa be az ember, ahogy neki jó s ahogy megéhezik, a fő, hogy megfelelő dolgokat egyen.
2013. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lipton. ***** válasza:
ok
2013. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lipton, a rizs az Update szerint 2-es kód, szóval csak délután 2-ig, vagy 3-ig eheted (attól függ ki mennyire tartja be az órákat).
2013. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lipton. ***** válasza:
haha xDDDD :D
2013. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 showmesthing ***** válasza:
Márpedig napi 5-6x étkezni valóban felesleges. Azzal, hogy a szervezetunket folyamatos intulintermelesre kesztetjuk ,nem tudja felhasznalni a tartalekokat. Akar meg a reggelit el us hagyhatod, de akkor csusztadd az etkezesreid.
2013. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!