Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha csak update1 eteleket...

Ha csak update1 eteleket eszem es naponta egy orat sportolok, mennyi feleslegtol szabadulhatok meg? Valaki probalta meg ezta modszert?

Figyelt kérdés
52cm es 57kg vagyok.

2013. aug. 4. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már 6 napja próbálom ezt 14.én méreckedek majd szólok.
2013. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viszont nincs pénzem update1re tehát nem eszem ilyeneket.
2013. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En sem konkret update eteleket eszem,hanem ami otthon terem a kertben, a megengedett husokat veszem es tornazom melle, mert nekem meg lehetosegem sem lenne ilyen update kajakat venni, en ma kezdtem el a dietat. Koszi, hogy szolsz majd :)
2013. aug. 5. 12:02
 4/8 anonim ***** válasza:
ma meg mértem magam. :) az eredmény -5kg fogyás :)
2013. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jelenleg a sulyom 92kg most már merem vállalni :)
2013. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hatásos, mert amik 1-esek azok mind cukormentesek, max alma, ha jól emlékszem az 1-es, illetve a kenyerek szintén 2-es, 3-as kódúak, kivéve a csökkentett szénhidráttartalmúak.


Na most ezt megaszontam. A lényeg, hogy Norbi nem enged fölösleges szénhidrátokat, csak ami hasznos, pl. teljes kiőrlésű, vagy ami csökkentett. Ügyel az inzulin szint stabilitására, és ösztönzi a fehérje fogyasztást.


Ha így étkezel, és mellé sportolsz, akkor rendben van. Amúgy a gyuraszosok is Norbi 1-es ételeket fogyasztanak, csak ők nem ezt a táblázatot nézik, de attól még tök ugyanaz.

2013. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

52 cm:DDDDDDD ezen felröhögtem, ne haragudj:)

de szerintem nem vagy túl súlyos, hogy túlzásba kéne vidd a fogyókúrát:)

inkább csak sportolj:)

2013. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
152...:D nekem csak most tunt fel
2013. aug. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!