Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Rubint Réka összes DVD-jének...

Rubint Réka összes DVD-jének a címét leírná nekem valaki? Nincs sok súlyfeleslegem de eddig is ezt tornáztam.

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 14:51
 1/5 anonim válasza:

1. Add önmagad 1

2. Add önmagad 2

3. Add önmagad 3

4. Légy bombajó kismama

5. Baba-mama torna

6. Rubint Réka napi 20 perc önmagadért

7. Rubint Réka 2009

8. Alakreform (2010)

9. Add újra önmagad

2013. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van még a Rólad szól (2012), de szerintem a 2013as lesz a legjobb ami majd szeptember körül jön a boltokba:)
2013. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig is ezt tornáztad, és jó volt?

Súlyfelesleg már feltételezhető hogy elkezdted tönkrevágni a testedet.. az életmódoddal, evéssel..


Nem primitív ugribugri kell (bár látom sokaknál erre van igény) hanem igazi mozgásra: Jógára, QIgongra amik segítenének építeni az egészségedet. Fekvőtámaszt nyomni meg seggre gyúrni bárki tud, jó ezt is kell. De ezek kevesek.. ettől nem fog helyrejönni az ami most nem jó benned. Jól kell enni ÉS el kéne kezdeni értelmes edzéseket végezni. Az erősítés jó dolog (nem RR tornákra gondolok 1. sorban) de mellé tényleg kellene gyógytorna. Ezt alábecsültük.. pedig már ismerjük ezeket.. alábecsültük a Jógát, Qigongokat, azt hittük ezeket ki lehet próbálni.. Nem, ezeket csinálni kell 1. körben.

2013. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszoló vagyok. Én rendszeresen sportolok, járok edzőterembe, futok, biciklizek, erősítő edzéseket csinálok. Természetesen a hátamat is megedzeti ez a sokféle mozgásforma és néha azért jól jön az RR-féle mozgás is. Az aerob jellegű edzés ugyan úgy edzés mint a többi, ezt sem kell alábecsülni. Az alak formálásban persze nagyon jó a jóga, a pilates és a többi is valamint a gyógytorna is kell. De attól, hogy neked nem tetszik valamelyik mozgásforma attól nem kell lefikázni.
2013. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! <3
2013. szept. 13. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!