Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Rubint Rékával lefogyhatok...

Rubint Rékával lefogyhatok maximum május elejéig hogy lapos hasam legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy tini lány vagyok,14 leszek 1 hónap múlva, és a hasamon van kevés súlyfelesleg, de összesen úgy 6 kg-t szeretnék fogyni, és nem tudom hogy hogy fogyjak le, Rubint Ráka, vagy hogy legyen lapos hasam maximum május elejéig?!

2013. márc. 13. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
istenem, annyira jól megfogalmazott kérdés ... biztos le, csak mit szól hozzá a Norbi?
2013. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azt hiszem nálam összehozná a 6 kiló mínuszt
2013. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
önmagában réka tornája NEM ELÉG! diétáznod kell, különben nem fog eltűnni a felesleg a hasadról... + heti 4-5 edzés (réka, futás, aerobic stb) ja és NE koplalj, a diéta azt jelenti, hogy kerüld a cukros, lisztes, magas szénhidráttartalmú ételeket. egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, köretként NE krumplit vagy rizst egyél, hanem zöldséget. napi 2 liter víz és persze semmi nasi :) sok sikert!
2013. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

maximum május elejéig... hát ez így működik általában, hogy évek alatt magadra pakolod a zsírt és aztán úgy döntesz, hogy pár hónap alatt majd le is adod, és fog is működni, mert a zsír leadást és felvételt egy gomb irányítja.

Rékának jó gyakorlatai vannak, de hasizom erősítők inkább, nem pedig fogyasztók. Kis biosz... a zsírszövetnek nincs sok köze az izomszövethez, szóval ha hájas hassal felüléseket csinálsz, csak feszes hájas hasad lesz. Hogy lemenjen a hasadról a fölösleg csökkentened kell a testzsír%-od, amit csak megfelelő táplálkozással és cardio illetve aerob jellegű mozgásokkal lehet elérni, helyi fogyás ugyanis nincs.

2013. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lantos Szilvia válasza:
Szóval én Rubint Réka tornáját nyomom másfél éve, majdnem minden nap. Az Update szerint élek már több éve, bár a tornát később kezdtem el. Jelzem mielőtt kritizálna bárki, nem a Norbis kajákat eszem, mert arra nincs pénzem, viszont átcsoportosítottam a kajákat. Délig szénhidrát is jöhet, este viszont már csak fehérje. A torna szuper és igen erős zsírégető, én 13 kilót fogytam, testvérem 50 (!!!) kilót. Az Ő segítségükkel. hajrá, összejön az... szorítok Neked!!!
2013. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszát:) remélem sikerül:)))
2013. márc. 15. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Négyeske, te nem sok Réka edzést csináltál eddig. Van olyan is, ami csak hasizom, de az alakreformos, 80 perces tornái teljesen mások. Inkább aerobik jellegű.
2013. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cydor válasza:

szerintem simán. ha norbi megtudja még jól meg is kerget, én a helyedben inkább Norbinál próbálkoznék.

amugy jól kérdezted, a sex a legjobb fogyókúra: csökkenti az étvágyat (szerelmi bánatosok sokat esznek a szerelmesek általában kevesebbet),

a sex mindenképpen felér egy aktív edzéssel, bár 14 évesen még a csókolózás, max. petting is bőven megteszi. a lényeg hogy jól megizzadsz, és, mégis jól érzed magad.

amugy meg simán megtörténhet az mint nálam, 14 évesen jó okat nőttem, bár nem fogytam, mégis sokkal jobb alkatom lett, így nem kellett kilóktól megszabadulni.

egyébként meg 14 évesen még növésben vagy, ne fogyni akarj, hanem ésszerű és aktiv mozgással alakítsd a testedet úgy hogy neked is tetszen. 14 évesen még ne akarj fittnesz bajnok lenni. (a pasik amugy is azt szeretik, ah van mit fogni egy lányon (nem löttyedt segget, de ne legyen lapos! (32F)

2013. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia! Nekem is volt egy kis felesleg a hasamon. Én szabályoztam az étkezésemet és megcsináltam napi 100 felülést. Ezt zenehallgatás mellett könnyebben megcsinálod. Van még egy jó gyakorlat: hanyatt fekszel, kirakod oldalra a kezeidet és a lábadat párosan egyik kézfejedtől a másikig helyezed és vissza(ha tudod, akkor nyújtva). Kezdetben ez elég nehéz, utána egyre könnyebben fog menni.

Nekem így 3 hét alatt lement mind(és nem koplaltam, azt nem is szabad!)

14/L

2013. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!