Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Milyen dzsemet vegyek? Diabeti...

Milyen dzsemet vegyek? Diabetikus, norbi, bio?

Figyelt kérdés

annyira szeretnék néha reggel egy kis lekváros kenyeret enni

kb. 7 hónapja nem ettem

persze lowcarb kenyérrel mielőtt még valaki megkérdezi

update feketeáfonyásat már kinéztem, de nem tudom


2013. nov. 3. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Veszel gyümölcsöt, Cologran folyékony édesítőt (ez aszpartam-mentes) és főzöl 2 kis üveg lekvárt, szinte nulla kalóriatartalommal. Én évek óta ezzel főzök az összes lekvárt (alma, narancs, őszi- és sárgabarack, meggy, cseresznye, ribizli, eper...)
2013. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van a diabetikus lekvárok közt több fajta ami fruktózzal készül, azokat NE vedd meg szerintem. Amit a másik válaszoló írt, az is jó ötlet, lehet egyszerre keveset csinálni és akkor nem kell üveget fertőtleníteni meg dunsztolni se. Egy kis mirelit gyümölcsöt megfőzöl csak magában vagy édesítőszerrel, pár napig hűtőben eláll.
2013. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a xiliteset (nyírfacukros) ajánlom, ha nincs kedved magadnak főzni. A spárban pl. mindig szokott lenni a diabetikus részen, de biztos máshol is van. Magas gyümölcstartalmú, nincsenek benne káros édesítőszerek és finom is nagyon.
2013. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen jó válaszok!


Tápi.

2013. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. nov. 3. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a xilites baracklekvár nem nagyon ízlett :(
2013. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!