Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miért szűnt meg a Norbi...

Miért szűnt meg a Norbi tartós kocka kenyere?

Figyelt kérdés
Kerestem a Tescoban, de nem volt! Azárcimkéje még ki volt rakva, de a helyére már más rterméket pakoltak! Gondoltam jelenleg nincs! Szóltam másnak, hozzon nekem de ott sem volt! Aztán az egyik Norbi boltban közölték, ne keressük, mert megszünt! Sajnálnám, friss kenyérért minden nap nem tudok elmenni a boltjukba, ez nekem, legalább egy hétig kitartott! Ki mittuderről? Tényleg megszűnt?
2013. nov. 18. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom mert kiderült, hogy rohadt egészségtelen. Mint ahogy apránként az összes termékéről bebizonyosodik, hogy egészségtelenebb összetevőket tartalmaz, mint azok az élelmiszerek amiket az átlag magyar a kosarába rak.
2013. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

A mocsok teszkó.. majd feljelentem update nevében.


Amúgy azt a poént akartam elsütni, hogy úgy látszik mégsem volt elég tartós, ha ha - ha.


Amúgy sem akarsz ilyet vásárolni (Kérdező), felejtsd el.. egyél igazi ételeket, ebben nem különbözhet a nézetünk..

2013. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

bunkózhattok, de sose tudjátok meg, milyen, mikor ez válik be.

Nekem a kislányom 4 évesen lett cukorbeteg, a rozsnak gúnyolt színezett fehér kenyér az egekbe dobta a cukrát, a magos csodák szintén, egyszerűen ez volt az, amit úgy megehetett, hogy jól volt utána is és nem kellett öntenünk bele az inzulint.

próbáljatok meg 4 éves fejjel gondolkodni és lemondani mindenről, amit a többiek esznek az oviban, vajas, májkrémes kenyér, szalámit egyétek kenyér nélkül.

NAgyon könnyen jópofiztok ám, míg nem vagytok rászorulva.


Kérdező, én múlt héten vettem, akkor a boltban senki nem mondta, hogy legközelebb már ne keressem, szóval én bízom abban, hogy nem szűnik meg, mi nagy bajban lennénk nélküle.

2013. nov. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

"bunkózhattok, de sose tudjátok meg, milyen, mikor ez válik be. "


HÁHHHHÁÁÁHÁ, hát ilyenre nem voltam felkészülve reggel 7-kor, ez igaz. Ugye nem adtad a 4 éves gyereknek az ilyen moslékot.. olvasom tovább..


"Nekem a kislányom 4 évesen lett cukorbeteg" (ezért küzdök a gyerekek tehén tejjel való hizlalása és megbetegítése ellen)

"a rozsnak gúnyolt színezett fehér kenyér az egekbe dobta a cukrát"

Igen, a rozs is gabona, ez a hatása..


" a magos csodák szintén, egyszerűen ez volt az, amit úgy megehetett, hogy jól volt utána is és nem kellett öntenünk bele az inzulint."


Érdekes.. tehát ha a gyereknek húst adnak, azután nincs jól? Fura, mert a gyerekük húsevő, ezt most elárulom. Hús - zöldségevő igazából. Eddig kenyérevésről írt, valamiért cukorbeteg lett tehát az sem a sok zöldség volt, most update műkenyérről ír (tehát további gabona fehérjéről-glutén- és szójalisztről) , mikor fog a gyerekének ételt adni? Amitől nem betegebb lesz, hanem egészségesebb?


"próbáljatok meg 4 éves fejjel gondolkodni és lemondani mindenről, amit a többiek esznek az oviban"

Igen, vannak paleós családokban is gyerekek, nagyon boldogok és aranyos, huncut mosoly van a kis pofázmányukon


"amit a többiek esznek az oviban, vajas, májkrémes kenyér, szalámit egyétek kenyér nélkül. "


Tehát ha intézményesítjük a megbetegítő táplálkozást, akkor az jó? Akkor miért baj hogy most a gyerek cukorbeteg? Hát ilyen kajákat kell enni, ettől meg beteg lesz. Én amúgy kenyér nélkül eszem, de nem azt a 'májkrémet' amit annak neveztek. Nem, 1400-ért van a teszkóban szója és adalékanyagmentes májkrém, Pápai hús termék, érdemes kipróbálni. Nyilván nem szójalisztes műkenyérre..


"NAgyon könnyen jópofiztok ám, míg nem vagytok rászorulva"


Senki sincs rászorulva. Te csak simán vettél egy máshogyan káros műkaját a gyerekednek, amiben nincs sok keményítő ezért éppen a vércukrát nem zavarja. Jó drágán, mérgező mocskot. Ha a rozskenyeret kritizálod, akkor az update kenyeret miért nem? Ja, mert ebben nincsen cukor (keményítő) ez nem egyoldalú megközelítés kicsit? Ettől még a szójás, glutén alapú kaják nagyon is mérgezőek lesznek. Meg kell várni amíg a gyerek ebbe betegszik bele? Grrrrr... lenmaglisztből és kókuszlisztből lehet sütni kenyeret, tessék..


Vagy nem muszáj kenyeret ennie egy HÚS ÉS ZÖLDSÉGEVŐ élőlénynek.


"szóval én bízom abban, hogy nem szűnik meg, mi nagy bajban lennénk nélküle."


Nem, nem lennél nagy bajban nélküle, az ember nincsen rászorulva a szójás műkajákra.. Akkor lennénk bajban, ha nem lennének zöldségek, hús.. esetleg gyümölcsök, vagy ha nem lenne tojás. Gyümölcs a cukorbeteg gyereknek mondjuk nem kell. De a többi rá is igaz. Jaj, ne adj neki ilyen sz.arokat, most csak cukorbeteg, ki tudja lehet még van inzulintermelése valamennyi és tiszta táplálkozással még menthető is lenne, vagy egyszerűen minimalizálható lehetne az inzulin szuri igénye. De ha ilyen fiatalon, az élelmiszeripar utolsó mocskát, a legócskább alapanyagokból mesterségesen létrehozott legtúldrágítottabb mérgeket veszed neki, akkor milyen élete lesz? Biztos, hogy kihatással lesz .. a kajálása. Már onnantól kezdve, hogy egyszer cukorbeteg lett.


És ezért utálom a Norbi munkásságát, pedig már kezdtem semleges lenni a fazonnal.


Az olyanom miatt akik a cukorbeteg gyereküknek a műkenyerét adják. HÁT SZÓJÁS, MESTERSÉGES ADALÉKOS GLUTÉNOS VACAK, hogy lehet ezt megenni, megetetni egy gyermekkel??

2013. nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

nehogy azt mond már hogy nincs más fajta kenyér amit ehet?! Nem vagy egyedüli aki cukorbeteg vagy épp gyereke van aki beteg ugyhogy ne próbáljuk egy 4 éves ártatlan gyerekkel isteniteni norbit.

Ha nincs több az egyértelmű, vagy senki nem vette vagy valamiért n hozhato forgalomba.

Kérdező: kérdezd meg norbit, fenn van Twitter-en, facebook-on

2013. nov. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
a kislányomnak rosszindulatú daganat miatt volt pancreatectomiája, de te csak oszd az észt a gluténről meg tejről.
2013. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Ez annyira ari... Tényleg csak a Norbi vált be? Az a Norbi aki csak keres egy az eszméjének megfelelő terméket és rárakja a saját címkéjét majd eladja jóval drágábban? Tényleg fájt volna megkeresni a Norbi felírat nélküli változatát?

Egyébként 2 évet dolgoztam endokrinológián cukros gyerekek közt majd 3 évet gyermekonkológián, közte egy évet gasztroenterológián és valahogy egyik gyerek se volt norbikára rászorulva. Ami baromi érdekes azt figyelembe véve, hogy nem egy falusi kis kórházról beszélek hanem egy országos központról ahol a rákos gyerekek 80 %-át látják el... De ilyet érdekes mód még nem láttam. Céklalevet, meg culevitet meg grapefruitot stb töménytelen mennyiségben fogyasztottak, de a norbi termék valahogy senkinek nem jutott eszébe...

De valószínű mindenki hülye csak norbika nem...

2013. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

"a kislányomnak rosszindulatú daganat miatt volt pancreatectomiája"


Aha. És következőre milyen rákja legyen a szójás adalékos műkenyértől? Mondjuk ez nem választás kérdése..

2013. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jézusom! Nem ez volt a kérdés, hogy kinek mi a véleménye a kenyérről! Kinek mi jön be! Én sem csak ezt veszem, de ezt is, és gyakran! Ezért tettem fel a kérdésem! Nem kell bántani senkit! Főleg olyat nem, akinek igenis nagy problémája volt a gyerekével és mondjuk ez segìtett! Hogy veszi bárki a bátorságot, hogyha ez nekik jó volt megkérdőjelezze! Ami akkor megoldást nyújt, az nem feltétlenül rossz! Honnan tudjátok, hogy amire Ti annyira esküsztök, azt holnap nem kiálltják ki rossznak, rákkeltőknek! Még egyszer nem ez volt a kérdés!
2013. nov. 19. 21:59
 10/20 anonim ***** válasza:

" Én sem csak ezt veszem, de ezt is, és gyakran! "


Ennyi a baj, nem több.


"Nem kell bántani senkit! Főleg olyat nem, akinek igenis nagy problémája volt a gyerekével "


Mi akartuk, hogy rákos legyen a gyereke? Mi dolgozunk azért, hogy betegek legyenek az emberek? Én pont ez ellen tevékenykedem, és van egy olyan érzésem az írások hangvételéből, hogy ehhez a kérdéshez ilyen szemléletű emberek írtak..


"akinek igenis nagy problémája volt a gyerekével és mondjuk ez segìtett!"


Még mindig nagyon nem értesz valamit. Ez segített? A takarmánynak is pocsék, szójalisztes hulladék? Írd le kérlek, miben segített a válaszolónak vagy a rákos gyerekének.. mert én igazán nem értettem akkor. Vagy Te nem érted egészen.


"Hogy veszi bárki a bátorságot, hogyha ez nekik jó volt megkérdőjelezze!"


Akkor nektek bármi jó. Titeket nem zavar ha cukorbetegek lesztek, titeket nem zavar ha rákosak lesztek, nektek ezek szerint minden jó, és én ezt meg sem kérdőjelezhetem.. aha.


"Ami akkor megoldást nyújt, az nem feltétlenül rossz!"

Az élelmiszeripar mocska, a műkaják sohasem megoldások. Semmire. Mert én is élelmiszermérnök vagyok, igen, innen tudom.


"Honnan tudjátok, hogy amire Ti annyira esküsztök, azt holnap nem kiálltják ki rossznak, rákkeltőknek!"


Mert az ember zöldség és húsevő, egy millió éve jónak bizonyult, ezután sincs ez másképp - kivétel persze a tápos rossz minőségű hús és a rossz minőségű zöldség, de ez már más kérdés.


"Még egyszer nem ez volt a kérdés!"

Hát persze.. nehogy komolyabb problémák is szóba kerüljenek.. hiszen kit érdekelnek... Elnézést..

2013. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!